עוד על סאו פאולו

מזג אויר באזור פאראקס באוקטובר

מתכנן להיות באחד הריזורטים בפאראקאס באמצע ...

הפלגה לדרום אמריקה וסיורי החוף

שלום רב, אנחנו שני זוגות בני 60-70 שנצא להפלגה ...

פרו בספטמבר אוקטובר

היי :) מתכנן לטוס באמצע ספטמבר עד אמצע ...

סאו פאולו

בשביל רוב המטיילים, סאו פאולו (Sau Paulo) היא רק עוד עיר בדרך למקומות אחרים, נחשקים יותר בברזיל. רובם מעבירים כאן יומיים שלושה אם בכלל, ועוזבים. וזאת הסיבה: סאו פאולו היא העיר הגדולה והמערבית ביותר בברזיל וחיים בה כ- 19 מיליון איש. מדובר במרכז העסקים והתעשייה החשוב ביותר באמריקה הלטינית. בסאו פאולו יש מצד אחד, הרבה עושר ויוקרה, ומצד שני, הרבה פשע ועוני. משמעות הדבר לתרמילאים הבאים לבקר בה: קשה לעיכול. איזורים רבים בעיר נחשבים לא בטיחותיים לתרמילאים, המרחקים ממקום למקום גדולים, לא קל להתמצא ומחירי המחיה הם יחסית יקרים.

היכן כן ניתן ורצוי להסתובב?
רוב התרמילאים המגיעים לסאו פאולו מתרכזים באיזור המרכז: בין שתי כיכרות: ה- Praca de Republica, וה- Praca de Se. באיזור זה יש מלונות זולים יותר, משרדי תיירות, שווקים, פארקים, גלריות ותיאטראות. איזור פופולארי נוסף נמצא ב- Av .Paulista זוהי השדרה המרכזית בעיר, מאוד מערבית, מודרנית ועשירה. בשדרה זו נמצא מרכז העסקים, הקניות והבילויים של העיר. כאן תוכלו להסתובב בין בניינים רבי קומות, מוזיאונים, גלריות, מסעדות יוקרה ופאבים איכותיים.

איזורים מעניינים נוספים בעיר הם הרובעים Villa madalena הידוע בחיי הלילה שבו, ו- Jardines, רובע מגורים יוקרתי, המוכר גם כאיזור קניות המציע מבחר חנויות בגדי מעצבים. בסאו פאולו יש שפע של אתרים לביקור, וארועי תרבות, חיי לילה סוערים, מסעדות איכותיות וקהילה יהודית מאוד גדולה ועשירה. אין צורך להיבהל מהבלאגן של העיר, יש לה הרבה מה להציע.