עוד על סאו מיגל

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

וואי-וואש בפרו באוקטובר

שלום לכולם, אני מעוניין לעשות את הטרק ...

המלצות לתכנון טיול בברזיל בזמן הקרנבל

הייתי מעניין לקבל מידע על טיול לברזיל למשך 18 ...

סאו מיגל

סאו מיגל דוס מילגרס (São Miguel dos Milagres) היא עיירת דייגים קטנה הנמצאת בחופים הצפוניים של ברזיל, במדינת אלאגואס (Alagoas). כשעתיים וחצי ממאסיו ((Maceió, הבירה של מדינת אלאגואס. סאו מיגל דוס מילגרס, שהופכת מיום ליום ליעד מועדף לטיול, היא מקום לתרמילאים שאוהבים הרבה טבע, והרבה שקט.

החופים של העיירה נשארו טבעיים ונקיים, עם חול לבן ועצי קוקוס. מי הים הם כחולים צלולים ושקטים, עם ריף אלמוגים גדול שיוצר בריכות בגדלים שונים בין האלמוגים והסלעים. אלו הן נקודות אידיאליות לשחיה וצלילה, ובכלל, כל רצועת החוף של מדינת מסיאו (Maceió) היא מאוד מפורסמת בזכות חוף האלמוגים המרהיב שלה, שנחשב לגן עדן אקולוגי...
 

רצועת החוף של הכפר נמשכת לאורך כמה ק"מ ומחולקת לכמה חופים. בכל החופים המים צלולים ושקטים, בחלק מהחופים יש קיוסקים ומסעדות ואפשר להשכיר סירות קטנות- Jangada, שישיטו אתכם לבריכות האלמוגים. חלק מהחופים ממש מבודדים ונטושים וחלקם מהווים חלק משמורת טבע מוגנת.

בחורף, בנקודות מסוימות על רצועת החוף, הגלים עולים ל- 2 מטר, והמקום הופך לנקודת גלישה אטרקטיבית. בין השאר, אפשר לצאת לטיולים רגליים באיזור, לרכיבה על אופניים, ואפשר גם לרכב על סוסים לאורך החוף.