עוד על סן אנדרס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

סן אנדרס

סן אנדרס,  קולומביה

האי סן אנדרס (San Andres) הוא  אחד הסודות השמורים והמדהימים ביותר של איזור הקאריביים ולמען האמת... גם היעד הזול ביותר לנופש טרופי פראי בקולומביה. סן אנדרס הוא חלק מקבוצת-איים הכוללת גם את האי פרובידנסיה והאי סנטה קטלינה, הנמצאים כולם תחת שליטת קולומביה.

על האי בתי-מלון רבים במתכונת 3-4 כוכבים, המתמלאים עד אפס מקום כל קיץ מחדש, והסיבות הן ברורות: חולות לבנים טובלים בירוק ומוקפים דקלי קוקוס, מי טורקיז צלולים כקריסטל (המראים יותר מ-7 גוונים של כחול), חיים ימיים עשירים, קוקטיילים טרופיים מוגשים בתוך אגוז קוקוס, מוזיקת רגאיי ג'מייקנית, שמש כל ימות השנה, וכן, גם שופינג פטור ממכס!
 

מה יש לסן אנדרס להציע לתרמילאים?
סוכנויות נסיעות רבות בקולומביה (בעיקר באיזור קרטחנה) מציעות חבילות נופש אטרקטיביות ליעד האקזוטי הקסום הזה, וסביר להניח שזאת תהיה ההזדמנות הזולה ביותר שאי פעם תהיה לכם לנפוש בקאריביים. בין אם זה כחגיגות תחילת הטיול, חגיגות סוף הטיול או סתם כאתנחתא מפנקת באמצע הטיול, סן אנדרס יספק לכם מעבר חד מהוסטל דל-תקציב למלון 4 כוכבים ויאפשר לכם נופש במובן הכי קלאסי של המילה, כשאתם משתזפים בחוף-תכלת, מתנדנדים בערסל, מקשיבים לרחש הגלים ושותים פינה קולדה...

בהחלט שווה את ההשקעה הכפית, מה גם שאת הטיסה חזור מסן אנדרס תוכלו לקבוע לכל יעד אחר בקולומביה (ולא דווקא זה שממנו יצאתם), כך שתוכלו להמשיך את הטיול שלכם משם.

 

עדכון חשוב
כיום בסן אנדרס קיימות גם אופציות זולות יוזר ללינה שאינן מלונות כדוגמת הוסטלים. לילה ממוצע בהוסטל טוב יכול להגיע עד לכ- 33,000 פזו ללילה (נכון לאוגוסט 2012). בנוסף, חשוב לדעת שלפני הטיסה בשדה התעופה קיים מס של המדינה המוטל על כל הנוסעים לסן אנדרס- 45,000 פזו.