עוד על רורהנבאקה

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

וואי-וואש בפרו באוקטובר

שלום לכולם, אני מעוניין לעשות את הטרק ...

המלצות לתכנון טיול בברזיל בזמן הקרנבל

הייתי מעניין לקבל מידע על טיול לברזיל למשך 18 ...

רורהנבאקה

רורהנבאקה, בוליביה

רורהנבאקה (Rurrenabaque) היא עיירה קסומה המתאימה לכלל סוגי המטיילים ונקודה שמומלץ לכלול בטיול בבוליביה. מעבר לסיור במעמקי הג'ונגל באזור הפאמפס  ושיט בקנו באמזונס, רורהנבאקה מציעה מזג אויר חם ונעים, אוכל טוב, שקט, שלווה ונוף מרהיב. את הבילוי ברורהנבאקה מעבירים על ערסל נעים או במסעדות צנועות או בפאבים, אך אל תצפו לסצנת חיי לילה כאן... בעלי החיים שתראו באזור לא תראו בשום מקום אחר! הכינו את המצלמות, תרגישו בתוך סרט טבע אמיתי!

 

הפאמפס – Pampas

אזור ביצות המצויות צפונית לעיר רוראנבאקה (Rurrenabaque). על מימיו של נהר באזורי הסאוואנה תוכלו לצפות במגוון עצום של בעלי חיים שכנראה ראיתם רק בסרטים של אינדיאנה ג'ונס. עכשיו יש לכם הזדמנות לראות אותם פנים מול פנים...

כמה דברים חשובים על רורה נבאקה:

אין כאן כספומטים! ואם מושכים מזומנים בבנק המקומי...העמלות מטורפות. אין כאן חנויות ציוד למטיילים. גם במקרה זה, הכינו הכל מראש. עם זאת, כלכלת העיר מתבססת על תיירות, מקומות הלינה מצויינים, ויש מסעדות, בתי קפה וסוכנויות נסיעות. האינטרנט בעיירה רורהנבאקה כראוי לעיירה נידחת- איטי מאוד. עם זאת, ניתן לגלוש במהירות סבירה יחסית הן באינטרנט הצמוד למסעדה של Camila והן באינטרנט הצמוד למסעדת ה- Butterfly. חייבים לציין... פשוט מקסים כאן. אין מטייל שלא מתאהב!