רוב רוי טרק

רוב רוי טרק, ניו זילנד

רוב רוי טרק(Rob Roy) הוא טרק קצר של כ – 4 שעות, לאורך 10 ק"מ, אשר מציע מסלולים נעימים וקלים יחסית, ונופים יפים של האזור. אם תרצו, תוכלו לטפס על הר Aspiring ואף להישאר ללון, אם אתם מצויידים בציוד קמפינג, ולהנות ממסלולים ארוכים יותר.

 

קצת על מסלול הרוב רוי
הרוב רוי טרק מתחיל מגשר Swing, הממוקם במרחק של כרבע שעה מחניון Raspberry. ההליכה נעשית ב – Matukituki Valley, בו יש מסלולי הליכה נחמדים וקלילים יחסית לאורכם של מישורי עשב ויערות. אם אתם מעוניינים לטפס, תוכלו להגיע ל – Mount Aspiring, הנמצא בפארק לאומי הנושא שם זהה, בו תוכלו ליהנות מנוף פראי מדהים , מהיפים שיש בניו זילנד, וממסלולי טיפוס על ההר שיספקו לכם תצפיות מצוינות על האזור סביב. ישנה אפשרות לעשות קמפינג במקום, אם אתם מעוניינים להישאר במקום ללילה, אך יהיה עליכם להצטייד בציוד קמפינג מלא. בררו מראש מה הם תנאי מזג האוויר. הירשמו במרכז המבקרים כך שיידעו מתי אתם מתכננים לחזור. לאילו מכם שנמצאים בכושר טוב, המסלול יכול לארוך גם כשעתיים.

 

דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לרוב רוי
לינה: אם אתם מעוניינים ללון לאורך הרוב רוי טרק יהיה עליכם להצטייד בציוד קמפינג מלא, ציוד לבישול בשטח, שקי שינה ואוהל, ביגוד חם, אוכל ומים.

הגעה: Wanakaממוקמת במרחק נסיעה של כשעה מ – Matukituki Valley.

טלפון: משרד המבקרים של Wanaka – 03 – 4437660. המשרד של Makarora- 03 – 4438365.

דוא"ל: משרד המבקרים של Wanaka – mtaspiringvc@doc.govt.nz, המשרד של Makarora – makaroravc@doc.govt.nz.

 

שימו לב: מטרדים וסכנות: ישנה סכנת מפולות במהלך החודשים יוני ועד נובמבר.