קווין שרלוט טרק

קווין שרלוט טרק, ניו זילנד

קווין שרלוט טרק (Queen Charlotte Track) ממוקם באי הדרומי ומציע כמה מהמראות היפים ביותר בניו זילנד. הטרק עובר באזור יער מרשים הממוקם לאורך החוף, ובמהלך הדרך נשקפים נופים מרשימים ביותר, ויש המון הזדמנויות צילום.

 

קצת על מסלול קווין שרלוט
טרק קווין שרלוט ממוקם ב - Marlborough Sounds, לאורך 71 ק"מ אשר רובם כוללים הליכה לא מאומצת מדי. ישנה אפשרות לעשות את המסלול באמצעות אופני הרים. אורך המסלול הוא בין 3 ל – 5 ימים, אם תבחרו לבצע את הטרק השלם (ופחות מזה לאילו מכם שיבחרו באופניים). היום הראשון מציע מסלול האורך כשעתיים, מ – Ship Cove ועד Resolution Bay. יהיה עליכם להגיע ל – Ship Cove באמצעות סירה. מסלול זה מתרחק מהחוף לתוך יער בין צמחיה פורחת. היום השני אורך כשלוש שעות של הליכה, עד ל -  Endeavour Inlet ותתקרבו לעבר החוף. בדרך תראו נופים מרשימים ביותר. משם תמשיכו לעבר Camp Bay, מרחק של כארבע שעות הליכה, ותלכו לאורך החוף. בקטע זה של הטרק תוכלו לראות ציפורים וחיות מקומיות החיות ביער. משם המשיכו לעבר Torea Saddle, הליכה של כ – 8 שעות. זהו החלק הארוך ביותר במסלול ויש להקדיש לו לפחות יום שלם. קטע זה יציע לכם טיפוס לעבר נקודות תצפית מרהיבות על הנוף. משם המשיכו לעבר Mistletoe Bay, מרחק של כ – 4 שעות הליכה מ - Torea Saddle, בין צמחיה עבותה וירוקה, ולעבר כמה תצפיות יפות נוספות. 4 שעות הליכה נוספות יביאו אתכם לעבר Anakiwa, לאורך מסלולים הממוקמים בגובה ממנו ניתן לתצפת על הים. לאורך המסלול יש אפשרויות לינה רבות – הצטיידו במפה מפורטת. לאורך המסלול יש אפשרויות רבות למסלולים קצרים נוספים.


פרטים פרטים...

ניתן להגיע דרך היבשה, אם אתם מגיעים ל - Anakiwa, Mistletoe Saddle, Torea Saddle או  Kenepuru Saddle, או באמצעות סירה אם אתם מעוניינים להגיע ל - Anakiwa, Mistletoe Bay, Torea Bay, Camp Bay, Endeavour Inlet, Resolution Bay  או  Ship Cove.

לינה: לאורך המסלול תתקלו במוטלים, הוסטלים, בקתות, איזורי קמפינג ואפילו מלון. המפות המפרטות את המסלול כוללות ציוני מקום של מקומות הלינה.

טלפון: מרכז המבקרים של Picton – 03 – 5203113. מרכז המבקרים של Nelson – 03 – 5469339.

כתובת: מרכז המבקרים של Picton- The Foreshore, Picton. מרכז המבקרים של Nelson-Millers Acre/Taha o te Awa, 79 Trafalgar Street.

דוא"ל: מרכז המבקרים של Picton – picton@i-SITE.org. מרכז המבקרים של Nelson – nelsonvc@doc.govt.nz.