עוד על פוארטו וייחו

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

פוארטו וייחו

פוארטו וייחו, קוסטה ריקה

פוארטו וייחו (Puerto Viejo) היא עיירת חוף קאריבית יפהפייה עם חופים מדהימים וחיי לילה תוססים. כיאה לקאריבים,  האווירה בעיירה רגועה ונעימה ותרגישו מיד את הניחוחות הג'מייקנים, עם מוזיקת הרגאיי והראסטות ששולטים ברחובות. תוכלו לשכור אופניים ולבקר בחופים השונים והנפלאים או לטייל קצת בשמורת קאוויטה המדהימה. חופי הגלישה שתמצאו פה הם מהטובים במרכז אמריקה, עם גלים גבוהים, מאתגרים וגם קצת מסוכנים. בלילות תיהנו ממסיבות שונות עד אור הבוקר ופאבים טובים בהם האווירה תמיד נשמרת כיפית וטובה. אז זה בדיוק הזמן להוריד הילוך, לשכב על החוף בשמש וליהנות ממקום רגוע, יפה וכייפי.

 

מה מטיילים עושים בפוארטו וייחו?

תרמילאים באים לכאן בעיקר בדרכם לפנמה אחרי שסיימו את טיולם בקוסטה ריקה. המטרה פה היא בעיקר לנוח קצת מהנסיעות ולהירגע מהטיולים הרבים. האווירה הרגועה, ומגוון האפשרויות שמוצאים פה, גורמים לכולם להישאר כאן בין 3 ימים לשבוע.

 

מישהו אמר שופינג?

פוארטו וייחו היא  אמנם עיירה תיירותית, אך אל תצפו למצוא בה חנויות זולות וטובות. בעיירה תמצאו בעיקר חנויות מזכרות, וחנויות למכירת ציוד גלישה וצלילה, כולן יקרות מאוד. עם זאת, כשתלכו על החוף תיתקלו בדוכנים רבים, שמוכרים דברים מעניינים כמו עבודות יד וחולצות ובמחירים סבירים.

 

מה עושים כאן בלילה

פוארטו וייחו היא עיירה מאוד תיירותית, ולכן תמצאו בה בלילות מסיבות ורבות ואפשרויות בילוי מגוונות. האווירה הקאריבית, גוררת אחריה מסיבות רגאיי טובות, שמתחילות מאוחר בלילה ונגמרות רק בבוקר.

 

להסתדר בפוארטו וייחו

פוארטו וייחו ידידותית מאוד למטיילים בה, ומספקת את כל השירותים הנדרשים. תוכלו למצוא כאן אינטרנט, סופרמרקטים, מכבסות, בנקים, וסוכנויות תיירות רבות שישרתו אתכם לפי רצונכם.

 

שירותים שונים למטיילים

בפוארטו וייחו מספר גדול של סוכנויות תיירות המפוזרות ברחוב הראשי ולאורך החוף. כל הסוכנויות נותנות שירות השכרת גלשנים, שנורקלים ואופניים, וכמו כן מציעות טיולים וסיורים מאורגנים באזור.

שימו לב, רוב ההוסטלים מציעים את אותם שירותים בדיוק, ובחלק מהמקרים במחירים טובים יותר. לכן, בידקו היטב לפני שאתם מצטרפים לסיור או שוכרים ציוד במחיר מופקע.

 

מחירים מומלצים לשכירת ציוד:

אופניים : 5-10 דולר ליום

גלשן: 15-25 דולר ליום

שנורקל: 5-8 דולר ליום