עוד על פוארטו אסקונדידו

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

פוארטו אסקונדידו

פוארטו אסקונדידו,  מקסיקו

ברוכים הבאים לאחד מהמקומות החזקים במקסיקו!! פוארטו אסקונדידו (Puerto Escondido) היא עיירה מקסימה ופופולרית מאוד בשל חופיה היפהייפים, התפרסמה במיוחד בזכות חוף סיקטלה (Zicatela), שנחשב לחוף הגולשים הטוב ביותר במקסיקו ומן הטובים בעולם, שבירת הגלים בו היא מן המהירות והחזקות ביותר. פוארטו אסקונדידו היא גן עדן עלי אדמות עבור גולשים אשר באים לתפוס את הגלים הענקיים הנשברים אל החוף אולם גם עבור אלו שאינם גולשים מספקת פוארטו אסקונדידו חוויה מהנה ומרגשת של ים סוער ועוצמתי, גלים אימתנים המתנפצים בלהט וכמובן גולשים שזופים.

פוארטו אסקונדידו נחלקת לשני מוקדי עניין מרכזים:
1. רצועת החוף היפה פלאיה סיקטלה (Playa Zicatela), כשבסמוך לה, לאורך החוף, נמצאים מקומות לינה רבים ומגוונים, מסעדות, פאבים, בתי קפה, מרכזי אינטרנט וחנויות גלישה. עיירת גולשים זו היא כעין עיירה נפרדת וקסומה, בה הכל מתנהל ונקבע על פי מצב הגאות והשפל ולפי גובה ועוצמת הגלים. המרחק בין אזור זה למרכז העיירה הוא 10 דקות הליכה.. לכן אין משמעות אמיתית למיקום המדוייק של מקום הלינה שתבחרו.
2. העיירה עצמה כאשר במרכזה רחוב אדוקין (Adoquin), שעבר שיפוץ כללי לאחרונה. עם רדת הערב הופך הרחוב פעיל ושוקק חיים, דוכני רחוב רבים נפתחים בזה אחר זה, מסעדות, בתי קפה קטנים, אורות והרבה שמחת חיים.