עוד על קו פנגן

המלצה על גסטהאוס במרכז הקוואסן בבנגקוק

דאנג דרם! הוא ממש באמצע של הקווסאן, רק קחו חדר ...

אוזבקיסטאן איירלין

מתי נפתחת מכירת הכרטיסים לקיץ 2019 דרך האוזבקים?

מזג האוויר באנפורנה באוקטובר

האם מישהו יכול לומר מה מזג האוויר באיזור ...

קו פנגן

קופנגן, תאילנד

האי קופנגן (koh phangan) הוא "אי המסיבות" ומפורסם בזכות מסיבת הירח המלא (Full-Moon) הנערכת בו אחת לחודש. אי טרופי קסום זה הוא כפיסת גן עדן בה תמצאו חופים תכלכלים, שקיעות מרהיבות, מוזיקה טובה, אלכוהול זול ושלל צעירים וצעירות מכל העולם. בקופנגן כ- 8,000 תושבים העוסקים רובם בתעשיית התיירות שהתפתחה סביב מסיבת הפולמון וחופיו הקסומים של האי. שתי הנקודות המרכזיות באי הן העיר טונג סלא Thong Salaבה נמצא הנמל הראשי של האי, ומתחם הדרין  Had Rin, האיזור התיירותי של קופנגן.

 

חוף הדרין  Had Rin

איזור התיירים העיקרי של קופנגן.  חוף הדרין נחלק לשני חופים: הסאן סט, חוף שקט ורומנטי ממנו ניתן לצפות בשקיעה (החוף אינו מתאים לרחיצה) ובמרחק הליכה של כ-2  דקות, חוף הסאן רייז, כשמו כן הוא: החוף בו ניתן לצפות בזריחת השמש. חוף הסאן רייז הוא איזור המסיבות הרועש והגועש ובו מתקיימת מסיבת הפולמון המסורתית.

 

לילה ביץ' – הקוקו האט
חוף אהוב מאוד על המטיילים הישראלים הוא הלילה ביץ' והמלון המפורסם ביותר בו- הקוקו האט. החוף הוא מפרץ מבודד ממש צמוד לחוף האדרין, מרחק הליכה של 3 דקות הכולל ירידה חדה במיוחד עד והחוף... בלילה ביץ' שלושה מלונות איכותיים במיוחד.

 

אלו מכם המחפשים חופים בתוליים ושקטים, מוזמנים להשתמש בשירות ה"טקסי בואט" מונית- סירה בעלות של כ- 150 באט מחוף הסנרייז, אל חופים שקטים ויפים במיוחד בשם "האד- ג'ואן" (Haad Yuan) ו"האד- טיאן". משך ההפלגה כ- 10 דקות. ניתן להמשיך ולהפליג עם הסירה אל עבר חופים נוספים, רחוקים וקטנים אף יותר, כמו ה- Bottle Beach , מדובר ברצועות חוף יפהיפיות וקסמות במיוחד הממוקמות במרחק של 40 דקות הפלגה מחוף הדרין בעלות של כ- 500 באט לאדם.