עוד על קטמנדו

מעבר למלונות קזינו במשולש הזהב בלאוס

היי, אני מעוניין לעבור יבשתית מתאילנד למלונות ...

זמן טיסה לנפאל מתאילנד?

כמה זמן זה טיסה מבנגקוק לקטמנדו? תודה

המלצה על גסטהאוס במרכז הקוואסן בבנגקוק

דאנג דרם! הוא ממש באמצע של הקווסאן, רק קחו חדר ...

קטמנדו

קטמנדו, נפאל

קטמנדו (Katmandu) בירת נפאל, היא מפנינות החן המפורסמות והפופולאריות במזרח הרחוק כולו. למרגלות הרי ההימלאיה שוכנת אחת הערים היפות והמעניינות באסיה, מכילה בתוכה ערבוב מרתק של ישן מול חדש, מרכזה העתיק מעיד על עברה, עמוס כיכרות, ארמונות ומקדשים מרהיבים לצד בתי מלון חדישים, מסעדות רבות בתי קפה חמודים, פאבים, מועדונים ומרכזי קניות שוקקי חיים.
 

קטמנדו והישראלים- סיפור אהבה
בנפאל שתי עונות טיול עיקריות שבמהלך כל אחת מהן מגיעים לקטמנדו קרוב ל-20,000 ישראלים, בעיקר מהודו ותאילנד. לקראת העונה משנה קטמנדו פניה ולא תוכלו להתחמק מעשרות שלטים בעברית ממש בכל פינה בטאמל, קריאות "אחי!" מבעלי הדוכנים... ואנו נתקלנו אפילו במדבקת "קרבי זה הכי אחי" בגסטהאוס בטרק של 4,300 מטר...ליל הסדר המפורסם בעיר נחשב לגדול ביותר בעולם!
 

הקסם של קטמנדו
קומו מוקדם יחסית בבוקר, חפשו את מסעדת הגג הקרובה לגסטהאוס שלכם ומיד תבינו באיזה מקום קסום אתם נמצאים. העננים הנשפכים מן ההמלאיה אל תוך העמק, ורחש העיר המתעוררת יעשו את שלהם. מכאן צאו לסיור רגלי ולכו לאיבוד בין הסמטאות הקסומות בדרככם לשלל המקדשים המרהיבים שבעיר.

הטאמל  Thamel– מתחם המטיילים של קטמנדו
מתחם המטיילים המפורסם של קטמנדו הוא חוויה של צבעים, קניות, צלילים וכמובן שלל גסטהאוסים בכל מני רמות. כאן תשנו, תאכלו, תתכננו, תתחילו ותסיימו את הביקור בנפאל. במקום שלל חנויות ציוד למטיילים והמון סוכניות נסיעות המציעות טרקים, ראפטינג, באנג'י, בית חב"ד חם  ושלל אטרקציות למטיילים בנפאל.