עוד על איקה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

איקה

איקה, פרו

איקה (Ica) היא נווה מדבר מדהים ביופיו (150,000 תושבים) בו תוכלו לעשות סקי חולות שלא תשכחו לעולם! ממבט ראשון ניתן לטעות ולחשוב שאיקה זאת עוד תחנת ביניים בדרך שבין קוסקו ללימה, אך למען האמת מדובר מאחד היעדים המיוחדים בטיול ואף אחד לא שוכח אותו!

איקה = וואקאצ'ינה....

עם הגעתכם לאיקה, עשו לעצמכם טובה וקחו מונית (7-8 סול) הישר לוואקאצ'ינה Huacachina) Oasis), שם כולם נמצאים ושם הכל קורה. נווה מדבר קטן מסביב לדיונות חול עצומות, עם טיילת קטנה ויפה לשולי אגם המוקף בעצי דקל הנמצא במרכז נווה המדבר, זהו האיזור התיירותי של העיירה ומרבית המטיילים בוחרים להשתכן שם, למרות שגם במרכז העיירה ניתן למצוא מקומות לינה. בוואקאצ'ינה נמצאות גם כל סוכנויות הנסיעות שיציעו לכם סקי חולות וסיורים בכל מקום בעולם בערך...

 

מה יש לעשות באיקה?

באיזור ה- Huacachina ניתן לעשות -Sandboarding סקי החולות המפורסם, לתפוס קצת שמש ובאמת לנוח. אם חיפשתם לראות קצת מתרבות המקום, בבקשה, המוזיאון המחוזי של איקה- Museo Regional de Ica בו תוכלו לצפות בתצוגת חפצי אמנות של תרבויות האינקה, נאסקא ופאראקס. ואם תגיעו לאיקה בחודש פברואר, או תחילת חודש מרץ תוכלו גם לקחת חלק בחגיגות הפסטיבלים.

 

שימו לב
אל תתביישו מהנהגים של סקי החולות לנסוע בזהירות... לעיתים הם משתוללים יותר מדי. בנוסף, הקפידו על ביטוח מתאים הכולל ספורט אתגרי. איקה היא המקום בו בבתי הקפה השונים ורחובותיה תוכלו להבחין במטיילים עם גבס ברגל או ביד, שמרו על כללי זהירות בסקי ואל תתפרעו יותר מדי.