עוד על גואיאקיל

עונה לסלאר

זה נכון שאפשר לטייל בסלאר בבוליביה כל השנה?

ליל סדר תש"פ ב - Cuenca Ecuador

ב 19 לאפריל 2019 יתקיים סדר פסח, המאורגן ע"י ...

מחפשת סוכן ביטוח תותח

היי, מחפשת סוכן ביטוח מעולה שיתן לי מענה ...

גואיאקיל

עיר הנמל גוויאקיל (Guayaquil), היא העיר הגדולה ביותר באקוודור! היא מאכלסת קרוב ל -2 מליון תושבים והסיבה העיקרית שתרמילאים מגיעים לעיר, היא כדי לתפוס מכאן טיסה זולה יותר לאיי גלאפאגוס... באופן כללי גוויאקיל היא לא אחד היעדים האטרקטיביים לטיול, ואין כאן יותר מדי אטרקציות מרגשות.

גואיקיל והמטיילים

גואיאקיל היא עיר יחסית מערבית ומפותחת שסבלה מבעיות עוני ופשע עד לא מזמן. עם זאת, בשנים האחרונות גואיאקיל מתחילה לשפר את התדמית, ברחבי העיר הוצבו המון שוטרים, והעיר והופכת לבטיחותית יותר, בעיקר באיזורים התיירותיים. השדרה המרכזית וההומה של גואיאקיל היא Avenida 9 de Octubre, המחברת בין מרכז העיר plaza centenario, לטיילת שעל גדת הנהר AV.malecon. אלו הם האיזורים בהם מתרכזים רוב התרמילאים.

 

יוצאים לגלאפגוס?

גואיאקיל היא תחנת ביניים בין קיטו לאיי הגלאפאגוס. למי שרוצה לחסוך מעט כדאי לדעת, שהטיסה מגואיאקיל לאיים זולה יותר בכ- 50 דולר מאשר הטיסה מקיטו לאיים.  אם אתם טסים מגואיאקיל, כדאי להגיע אליה כמה שיותר קרוב למועד הטיסה (הטיסות יוצאות בשלישי ושבת בדרך כלל), כדי שלא תשתעממו שם עד לטיסה לגלאפאגוס. מגואיאקיל אפשר כמובן, למצוא דילים טובים לגלאפאגוס. העיר מלאה בסוכנויות גדולות וקטנות, שמציעות את כל סוגי הדילים לגלאפאגוס.