עוד על איי גלפאגוס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

איי גלפאגוס

 

לטייל באיי גלפאגוס במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר


מומחי זזנו שנושמים וחיים את איי גלפאגוס בעשרות טיולים ממוקדים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי איי גלפאגוס שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן קבלו גישה ישירה לחברות הטיסה הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו איי גלפאגוס
 

איי גלאפגוס (Galapagos Islands) המפורסמים נמצאים על קו המשווה, מערבית לשטח אקוודור. באיים תוכלו לחוות חוויה מיוחדת במינה, מפגש עם חיות נדירות וייחודיות, צבים ענקיים, זנים שונים של ציפורים צבעוניות, דגים מעניינים ואיגואנות, כאשר התכונה המשותפת לכל אלו- בעלי החיים חסרי כל פחד מבני האדם, עובדה אשר מאפשרת התבוננות בהם במרחק נגיעה!

 

 

אז איך מטיילים בגלאפגוס?

"הכל כלול"

אם לא מדובר בטיול עצמאי, אז הסיפור די פשוט. נפרדים מ- 800- 1,400 דולר (מזמינים בדרך כלל בקיטו או גואיאקיל) וזוכים לסיור מאורגן, כולל טיסות, תחבורה, אוכל (מצויין...), לינה והדרכה. 5- 8 ימים של שכרון חושים בו בעצם אתם לא צריכים לדאוג לכלום, מעבר ל- 100 דולר נוספים בכניסה לשמורה. הסיורים מחולקים לרמות שונות ע"פ תקציבכם. נוחתים בשדה התעופה של האי באלטרה (Isla Baltra) ומשם עוברים לאי סנטה קרוז (לעיירה פוארטו איורה), ממנו יוצאים הסיורים אל האיים.

טיול עצמאי
לוקחים טיסה לעיירה פוארטו איורה שבאי סנטה קרוז – ומשם מטיילים באיים באופן עצמאי, מוצאים הוסטל טוב ובוחרים בסוכנויות השונות שבאי לסיורים השונים בהם תבחרו.


התמצאות באיי הגלאפגוס

ניתן לומר כי האי הדומיננטי מכולם הוא איסלה סנטה קרוז. בצידו הדרומי של האי נמצאת העיירה הגדולה ביותר בגלאפגוס פוארטו איורה Puerto Ayora) ) שם תוכלו למצוא את רוב החברות המארגנות טיולים במחירים זולים יחסית וכן מסעדות ומלונות. מצפון לסנטה קרוז, מעברו השני של האי נמצא איסלה באלטרה, ובו נמל התעופה הראשי של האיים. יש לציין כי אוטובוס ציבורי וכן מעבורת הם אלו המקשרים בין נמל התעופה לבין פוארטו איורה. שני האיים המיושבים הנוספים הם איסלה איזאבלה ואיסלה סנטה מריה.

 

ולא לשכוח...

על כל מבקר לשלם במזומן סכום של כ-100 דולר, (במזומן) בכניסה לפארק הלאומי.