עוד על קאפורגאנה

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

וואי-וואש בפרו באוקטובר

שלום לכולם, אני מעוניין לעשות את הטרק ...

המלצות לתכנון טיול בברזיל בזמן הקרנבל

הייתי מעניין לקבל מידע על טיול לברזיל למשך 18 ...

קאפורגאנה

קאפורגאנה (Capurgana) היא עיירת חוף קטנה בים הקאריבי, השוכנת בסמוך לגבול פנמה ונהנית מהשילוב האקזוטי של ג'ונגל מצד אחד, עם חופי זהב יפהפיים מצד שני. החופים של קאפורגאנה, המוקפים צוקים ומכוסים חולות זהובים ודקלי קוקוס, נחשבים לחופים הבתוליים ביותר בקולומביה, בהיותם נקיים, שקטים, לא מאוד מתויירים וריקים מרוכלים מציקים שמנסים לדחוף לכם את הסחורה שלהם. גם העיירה עצמה נהנית מאווירה שקטה ושלווה, והדרכים בה עד כדי כך צרות שאפילו מכוניות לא תמצאו שם!

 

יקר לישון כאן...
קאפורגאנה בהחלט אינה ממוסדת כיעד תרמילאי מן המניין, וקצת יותר קשה למצוא בה מוקדי תרמילאים מובהקים שגם יתאימו לדרישות התקציב וגם יהיו ממוקמים בקרבת החוף. אפשרויות הלינה הזולות קיימות בעיקר במרכז העיירה, אך גם באיזור החוף תוכלו למצוא מקומות קסומים להתאכסן בהם, שהמחירים בהם יקרים, אך ניתנים למיקוח.


יציאה אל איי סן בלאס – פנמה
קאפורגאנה נחשבת נקודת מוצא לביקור באיי סן בלאס של פנמה, הנמצאים במרחק שעתיים של שייט מקאפורגאנה. אותה קבוצת איים, הנחשבת להיי-לייט תיירותי, היא איזור אוטונומי בגבולות פנמה, הנמצא תחת שליטתם של אינדיאנים משבט הקונה. למרות קרבתם לפנמה סיטי המודרנית-יחסית, מצליחים בני השבט לשמר את התרבות השבטית האותנטית באיזור.

 

לאיים תוכלו להגיע במסגרת טור-מאורגן של אחד המלונות או סוכנות התיירות, והוא אפשרי רק בעונה (חודשים יוני-יולי, דצמבר-ינואר, ובשאר החודשים- רק בחגים). במסגרת הסיור המאורגן, לא תידרשו לבדיקת-גבולות, רק תתבקשו לתת את מספר הדרכון בהרשמה לסיור. מחירי הסיור נעים בין 100-120$, כולל אוכל.