עוד על בוקאס דל טורו

טיול משפחתי בקובה ונופש בג'מייקה לכמה זמן?

אנו זוג עם 2 ילדים בגיל 15 ו 11 ואנו מעוניינים ...

הוסטל בפנמה

מישהו יכול להמליץ על הוסטל בפנמה? תודה!

שבועים קובה לזוג

האם אפשר בשבועיים להספיק הרבה מקובה ומה התקציב ...

בוקאס דל טורו

בוקאס דל טורו, פנמה

קבוצת האיים בוקאס דל טורו (Bocas del Toro) היא גן עדן של חופים ומסיבות! מדובר בכ-360 איים, שכל אחד שונה ומיוחד. שנירקול, צלילה, גלישה ופעילות ימית, תוך התפעמות מכל אי ואי הם רק חלק קטן ממה שניתן לעשות באזור. בנוסף לכך, בלילה המקום הופך למרכז בילוי שוקק חיים. אם תתחילו את הערב במסיבה אחת, כנראה שתסיימו באחרת, כי זוהי השגרה בלילות בוקאס דל טורו. היופי, הרוגע, השלווה והכיף, הם מה שהופכים את בוקאס דל טורו לאחד המקומות היפים בפנמה. אל תצפו לשקט ולשלווה של איי סן בלאס כאן פרוע יותר, רועש ורוגש יותר.


היכן לנים באיי בוקס דל טורו?
שני איים משמשים כאן ללינה:
האי קולון-  האי הגדול ביותר באזור, יש כאן את כל השרותים לתייר, חיי לילה וכו'.. רוב המטיילים לנים כאן. לעיירה המרכזית כאן (פה הכל קורה) קוראים בוקאס דל טורו.
האי בסטימנטוס – אי גדול אך פחות מיושב. אם אתם חושקים בשקט ושלווה, אפשר ללון גם כאן.
 

מה עושים כאן?

רוב התרמילאים מגיעים לכאן מקוסטה ריקה, בדרך ליעדים האחרים בפנמה. בדרך כלל נשארים כאן בין כמה ימים לשבוע. בוקאס דל טורו הינו המקום המושלם למנוחה, ומילוי מצברים לקראת ההמשך. הזמינות של הפעילויות הימיות, החופים היפים, המסיבות בלילה, האלכוהול, ריקודים על החוף, מסעדות מגניבות והמחירים הזולים יחסית, הופכים את בוקאס דל טורו למקום שנחרט בזיכרון, וקשה לעזוב..

בוקס דל טורו בלילה

בכל ערב יש לפחות מסיבה אחת באי קולון. היחצנים כבר ימצאו אתכם ויביאו לכם קופונים למשקאות חינם, כניסות מוזלות ועוד.. שימו לב, שיש happy hour, כמעט כל הזמן, בכל שעה בפאב אחר. ולכן, מה שעושים זה שפשוט עוברים כל יושבי האי בקבוצות גדולות מפאב אחד לשני בהתאם לשעה..

מחירים: בירה בhappy Hour-עולה דולר אחד. כניסה למסיבה 2-5 דולר.