עוד על בייג'ין

המלצה על גסטהאוס במרכז הקוואסן בבנגקוק

דאנג דרם! הוא ממש באמצע של הקווסאן, רק קחו חדר ...

אוזבקיסטאן איירלין

מתי נפתחת מכירת הכרטיסים לקיץ 2019 דרך האוזבקים?

מזג האוויר באנפורנה באוקטובר

האם מישהו יכול לומר מה מזג האוויר באיזור ...

בייג'ין

בייג'ין

בייג'ין, בירת סין, עיר ענקית בגודלה המציעה שלל אתרים היסטוריים מדהימים לצד בילויים ונוחיות של עיר גדולה. בעיר בייג'ין נמצאת פסגת השלטון של הרפובליקה העממית הסינית. למרות השינויים הקיצוניים שאירעו במדינה כולה ובעיר בייג'ין בפרט, ניתן עדיין לראות שרידים לתקופות נושנות כמו החוטונגים (מגורים בסגנון הסיני העתיק) שעוד נותרו בעיר, וכן תזכורות לתקופת הקיסרים לפני מאות שנים, בדמות ארמון הקיץ, העיר האסורה והחומה הסינית המפורסמת.

כמה זמן להקדיש לבייג'ין?
לפני שאתם ממשיכים לתוך תוכי סין המדהימה, הקציבו מינימום של 3 ימים לסיור באטרקציות הרבות והחשובות שיש לעיר להציע. אם אתם מתכננים לראות גם את מה שבסביבותיה, הקדישו 5 ימים עד שבוע לטיול רגוע ומהנה.

טיול בבייג'ין
לבייג'ין כדאי להקדיש כמה ימים, שכן יש הרבה מה לראות. כעיר גדולה ושוקקת חיים בייג'ין מציעה ממיטב הפינוקים שהתייר המערבי יכול לחשוק בהם, קניות זולות בשווקים עצומים, וגם בחנויות של מותגים מערביים במחירים יותר נוחים, לינה בהוסטלים שאומנם אינם זולים, אך פעמים רבות מאובזרים היטב, ארוחות במסעדות מהטובות שתתקלו בהם במהלך שהותכם בסין, וכמובן בילויים ליליים.

בייג'ין של אחרי האולימפיאדה
האולימפיאדה המוצלחת של אוגוסט 2008 תרמה רבות לאיכות הטיול בבייג'ין. כבישים חדשים ואיכותיים ופחות פקקים, גנים חדשים ומטופחים, "ריאות ירוקות", תחבורה קלה, סדר ונקיון מאפיינים את העיר של אחרי האולימפידה, מה שהופך את חווית הטיול בעיר הענקית למהנה וקלה יותר.