עוד על יאנגשו

בהוטן

אהלן חבר'ה!! מישהו הגיע במקרה לבהוטן? במה זה ...

טיול למזרח

צריכה בתכנון טיול.תאילנד וייטנאם לאוס פילפינים ...

אפשר להתחיל לטרק בנפאל באמצע ספטמבר?

מישהו יודע להגיד מניסיון?

הגעה ותחבורה ביאנגשו

לרוב מגיעים לעיר יאנגשו מהעיר הגדולה גווילין, בה נמצא שדה התעופה ותחנת הרכבת. עם זאת, אוטובוסים לנסיעות ארוכות מערים שונות באזור גוואנגשי (Guangxi) ובאזור גוואנגדונג (Guangdong) מגיעות ליאנגשו בלי צורך לעבור בגווילין.

קרא 5 טיפים על הגעה ותחבורה ביאנגשו

מציג 5 - 1 מתוך 5

תחבורה בתוך יאנגשו

העיר יאנגשו היא די קטנה, ובכל מקרה לא יהיה עליכם להתרחק מהאזור המרכזי שלה. תוכלו להסתדר בתוך העיר בהליכה ברגל. אם תרצו להגיע רחוק יותר תוכלו לקחת מונית זולה או להשכיר אופניים במקומות שונים.


איך לצאת מהעיר יאנגשו

האפשרות העיקרית היא לקחת אוטובוס לגווילין מתחנת הרכבת של יאנגשו הממוקמת ברחוב פּאנְטאוֹ (Pantao Rd.) ליד הרחוב הראשי (Xi Jie \ West Street). ישנם גם אוטובוסים לשינה שיכולים לקחת אתכם מיאנגשו להונג-קונג, שנג'ן (Shenzhen), גוואנגג'ו (Guangzhou) וקונמינג (Kunming).


מונית משדה התעופה בגווילין ליאנגשו

רוב ההוסטלים והמלונות ביאנגשו יציעו לאסוף אתכם משדה התעופה בגווילין תמורת סכום נאות. זו אפשרות טובה אם אתם ממש לא אוהבים אוטובוסים ולא חוסכים בהוצאות.

מחיר: 200¥-250¥
זמן נסיעה: כשעה


שייט על נהר הלי מגווילין ליאנגשו

דרך פופולארית מאוד להגיע מגווילין ליאנגשו היא בשייט על נהר הלי. זו הזדמנות מצוינת לראות את הנוף המפורסם לאורך הנהר העצום. ישנם שני סוגי שייט, אחד עם מדריך באנגלית ואחד עם מדריך בסינית (שהוא כמעט חצי מחיר). אל תמהרו לקחת את המדריך באנגלית כי ההדרכה לא כזאת מעניינת וכוללת בעיקר שמות של גבעות.

מחיר: החל מ-400¥ עם מדריך באנגלית. כ-250¥ ללא מדריך באנגלית.
זמן השייט: 5-6 שעות.


אוטובוס מגווילין ליאנגשו

אוטובוס אקספרס יוצא ליאנגשו מתחנת האוטובוס הראשית של גווילין כל חצי שעה. תחנת האוטובוס בגווילין ממוקמת ברחוב ג'ונגשאן-ג'ונג (Zhongshan Zhong Lu). יש אוטובוסים היוצאים גם מתחנת הרכבת של גווילין אך הם עוצרים במקומות בדרך ולוקח להם יותר זמן להגיע ליאנגשו.

מחיר: 15¥
זמן הנסיעה: כשעה אחת