עוד על ינגון

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בינגון

הדרך היחידה להגיע לינגון ממדינה אחרת היא באמצעות מטוס לשדה התעופה הבינלאומי של ינגון. בתוך מיאנמר האפשרויות יותר מגוונות ותוכלו לנוע בין ינגון לערים אחרות על-ידי מטוס, רכבת, אוטובוס או סירה. הטיסה היא כצפוי האופציה הנוחה והמהירה ביותר, אך ברכבת או באוטובוס אתם גם תיהנו מנוף מדהים וגם תחסכו כמה דולרים. שימו לב שהנסיעות באוטובוסים קופצניות, צפופות, לא נוחות וכמעט תמיד לא כוללות מיזוג.

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בינגון

מציג 2 - 1 מתוך 2

רכבות מינגון לעוד יעדים במיאנמר

ישנן מספר קווי רכבת המחברים את ינגון (Yangon)עם שאר מיאנמר. כמה רכבות ביום נוסעות בין ינגון למנדליי (Mandalay) ועוברות בעיר באגו, עם החלפת רכבות בעיר תאזי (Thazi) לעיר באגן ולאגם אינלה.  מאז הוחלפה עיר הבירה ב-2005, לוחות הזמנים השתנו ורוב הרכבות עוזבות את ינגון לפנות בוקר ומגיעות מאוחר בלילה. מיטה על קו ינגון-מנדליי עולה 35-50$, וכיסא עולה 10-40$ (תלוי במחלקה). קו הרכבת העתיק ביותר במיאנמר הוא קו ינגון-פְּיַאי (Pyay), וגילוֹ מורגש. אך הנסיעה בת 9 השעות לאורך אפיק איראוואדי (Irrawaddy basin) המדהים בהחלט שווה את זה.


טיסות לינגון

שדה התעופה הבינלאומי של ינגון (Yangon International Airport), הנקרא גם מִינְגְלָדוֹן (Mingladon) או RGN, ממוקם כחצי שעה נסיעה צפונית למרכז העיר. שדה התעופה כולל טרמינל לטיסות בינלאומיות וכן טרמינל לטיסות פנימיות, והוא כיום עובר שיפוצים ושדרוגים. הדרך הפשוטה ביותר להגיע משדה התעופה לעיר היא באמצעות מונית (6$), אך ניתן גם לתפוס אוטובוס ציבורי מחוץ לשדה התעופה (50K). ישנן טיסות ישירות לינגון מהערים הבאות: הונג קונג (סין), קונמינג (סין), בנגקוק (תאילנד), גאיה (הודו), קולקטה (הודו), קואלה לומפור (מלזיה), סינגפור, וטאיפיי (טייוואן). חברת התעופה אייר-אסיה (AirAsia) היא המומלצת והזולה ביותר.