עוד על ואנג ויאנג

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בואנג ויאנג

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בואנג ויאנג

מציג 2 - 1 מתוך 2

חזרה לתאילנד מלואנג פראבנג

דרך מאוד מומלצת לחזור מואנג ויאנג (Vang vieng)  לתאילנד היא בשייט על  Slow boat – סירה איטית בנהר המקונג. כדי לעשות זאת תצטרכו להגיע ללואנג פרבאנג (Luang prabang)  באוטובוס של שמונה שעות (50,000 – 10,0000 קיפ). מלואנג פרבאנג (Luang prabang) תשוטו במשך יומיים על סירת עץ יחד עם עוד 10-15 תיירים צפונה על המקונג, שמונה שעות שייט ביום, עם עצירה ללילה בכפר עם גסט האוסים אחדים.
 

מחיר השייט: 200,000 קיפ (20 דולר). הקפידו להביא איתכם אוכל בבוקר של כל יום שיוט. בצהרי היום השני תגיעו להוי קסאי(Huay xai)  עיירת הגבול מהצד של לאוס. הליכה או נסיעה בטוק טוק למרחק של שני קילומטרים תוביל אתכם למעבר הגבול. 

סירה תיקח ותכם לעברו השני של נהר המקונג אל הצד התאילנדי של מעבר הגבול –  העיר צ'אנג קונג (Chiang kong) שם תקבלו ויזה אוטומטית לחודש נוסף. מעבר גבול זה נמצא בצפון תאילנד ובמרחק שעתיים מהעיר הגדולה צ'אנג ראי (Chiang Rai). דרך חזרה זו הינה ארוכה, יקרה ומסורבלת יותר אבל חוויתית ומעניינת בהרבה, ותספק לכם אפשרות לראות את לאוס, על כפריה אנשיה ונופייה, מזווית מיוחדת מאוד.


אוטובוס מבנגקוק לואנג ויאנג

יש לקחת אוטובוס של 12 שעות עד למעבר הגבול והישר לבירת לאוס ויאן טיאן הנמצאת כ- 4 שעות מהעיירה ואנג ויאנג. אוטובוסים מתאילנד לויאן טיאן יוצאים כל יום ואפשר לקנות כרטיס בסוכניות הכרטיסים הרבות שיש בבנגקוק. ניתן לקנות כרטיס ישיר עד לואנג ויאנג עם החלפת אוטובוסים בויאן טיאן.  הקפידו לשמור את הכרטיס או את הקבלה עד ההגעה לואנג ויאנג כדי שלא תחויבו פעם נוספת. כרטיס נסיעה מבנגקוק ועד לואנג ויאנג עולה בערך 800 באהט בממוצע.