עוד על אוטילה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

בטיחות ובריאות באוטילה

אוטילה הוא אי תיירותי מאוד, ומטיילים רבים נשארים בו זמן רב. כמות התיירים הגדולה שנמצאת באי ואווירת השגרה הקלילה ששוררת בו, עלולים לגרום לכם להרגיש מוגנים ולזלזל בנושא הבטיחות. יש לשים לב במיוחד בזמן הצלילה והשהייה באי ובחופים, וכמו תמיד לפקוח עיניים ולהיות עירניים.

קרא 3 טיפים על בטיחות ובריאות באוטילה

מציג 3 - 1 מתוך 3

הפרשי זמנים בין טיסה צלילה

כדאי לזכור שמבחינה בריאותית יש לשמור על טווח זמנים בין טיסה לצלילה. ביצוע צלילה בסמוך לטיסה או להיפך עלול לגרום לנזקים בריאותיים חמורים ולפעמים גם בלתי הפיכים, במיוחד במדינה ללא שירותי בריאות טובים כמו הונדורס. אל תסכנו את עצמכם לשווא, וקחו את בחשבון את הפרש הזמנים המקובל, כדי לחזור מאוטילה בריאים ושלמים.


הליכה ברחובות אוטילה לבד בלילה

בשעות הערב האי הופך למרכז בילוי שוקק חיים והומה אדם. למרות שאנשים רבים מסתובבים בחוץ, אל תסתובבו ברחובות העיר לבד, ואם אתם רוצים להפסיק את הבילוי ולחזור למלון, בקשו ממישהו ללוות אתכם.


גניבה מחדרים באוטילה

מטיילים דיווחו על מקרי פריצה וגניבה מחדרים בהוסטלים השונים, במיוחד בשעות הלילה בזמן שישנים. כמו בכל מקום, יש לדאוג שהחפצים היקרים יהיו נעולים היטב, ולנעול את דלת החדר ואת החלונות. אם אין לכם מנעול בדלת החדר השתדלו לנעול את הכל בתיק או במקרה הגרוע ביותר פשוט להחזיק הכל עליכם, אפילו בזמן השינה. אין שום סיבה שיגנבו לכם ציוד יקר מהחדר, וכך יהרסו לכם את השהייה באי.