עוד על אוטילה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה באוטילה

ההגעה לאוטילה קלה ונוחה ומתבצעת בדרך כלל בשייט מלה סייבה.

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה באוטילה

מציג 2 - 1 מתוך 2

הגעה בטיסה אל אוטילה

באוטילה יש שדה תעופה קטן שנוחתות בו טיסות שמגיעות בעיקר מלה סייבה. טיסה לאוטילה היא ללא ספק הדרך המהירה ביותר להגיע לאי, אך עם זאת יקרה מאוד ועולה כ-100 דולר לכיוון. השייט לאוטילה קצר, זול ונוח ולכן מטיילים רבים לא בוחרים לטוס אל האי, אלא מעדיפים לשוט אליו. אופציית הטיסה עדיפה אם אתם סובלים מאוד במהלך שייט או שאתם לחוצים בזמן. אם בכל זאת בחרתם לטוס, כדאי להזמין כרטיסים מראש, במיוחד בתקופות החגים וסופי השבוע.
 

זיכרו שמסוכן בריאותית לצלול מיד אחרי טיסה או לפניה!!

חברות התעופה הנוחתות באוטילה

Sosa Airlines – טלפון: 4534359 504

Atlantic Airlines – טלפון: 4534211 504

 

שימו לב, אמנם אין לאוטילה טיסה ישירה מהערים הגדולות סן פדרו סולה או טגוסיגלפה, אך בהחלט ניתן לקחת כמעט מכל מקום בהונדורס ומהערים הגדולות במרכז אמריקה טיסה ללה סייבה ולהמשיך ממנה לאוטילה. אפשרות זו יכולה להיות טובה מאוד אם אתם לחוצים בזמן, ומעוניינים להגיע אך ורק לאוטילה בלי לעבור בכל היעדים שבדרך.


הגעה דרך הים אל אוטילה

הדרך הפופולארית ביותר בקרב התרמילאים להגיע לאי היא בשייט מלה סייבה. השייט יוצא מנמל Muelle De Cabotaje ומופעל על ידי חברת Utila Princess. המעבורת יוצאת פעמיים ביום בשעות 9:30 ו- 16:00, משך השייט הוא כשעתיים ומחירו כ-15 דולר. כדאי להגיע לנמל מוקדם כדי להבטיח את מקומכם על המעבורת ולשבת במקום טוב. שימו לב, במהלך השייט ייתכן מאוד שתירטבו, ולכן כדאי לשמור היטב על כל הציוד הרגיש ולעטוף אותו מראש בניילונים / כיסויי גשם.