עוד על ערוץ דילוג הנמר

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

מסלולי טיול בערוץ דילוג הנמר

קרא 1 טיפים על מסלולי טיול בערוץ דילוג הנמר

מציג 1 - 1 מתוך 1

על מסלולי הטיול בערוץ דילוג הנמר

המסלול העליון הוא היפה ביותר, זהו "הדבר האמיתי". אפשר ללון באמצע הדרך באחת האכסניות ולעשות את הטרק ביומיים. המסלול לא קל לעיתים, ויכול להיות מסוכן לאחר גשם רב. מומלץ לברר לפני היציאה מה מצבו, כי לעיתים הוא יכול להיות חלקלק למדי.


המסלול התחתון מתאים למי שלא יכול לטפס וללכת בשביל העליון או למי שיש לו רק כמה שעות. הוא היה פעם מסלול הולכי רגל יפה, וכעת הוא שביל עפר ונוסעות עליו מוניות ומכוניות. המון מוניות של תיירים סיניים נוסעות בו עד לק"מ העשירי, בו נמצאת אבן "דילוג הנמר" המפורסמת. משם ועד הסיום אין הרבה תנועת רכבים. ניתן לקחת מונית על-בסיס שביל זה עד לכפר Dajuולעצור בדרך במספר נקודות.


ישנו מסלול נוסף ומסודר בצידו השני של הנהר (עוברים במעבורת) המסלול הזה הוכן ע"י משרד התיירות הסיני, הוא מגיע כמעט עד ל"אבן הנמר" והוא מומלץ למטיילים מבוגרים יותר. המסלול העליון אמנם מעט קשה פיזית, וצריך ללכת בו בזהירות (ישנם קטעים בהם השביל מאוד צר) אך הוא חוויה מדהימה והולכים אותו אלפי מטיילים בשנה. המסלול העליון אפשרי להליכה ביום מאומץ אחד, אך לרוב הולכים אותו במשך יומיים וישנים האחד מהגסט-האוסים הרבים שבדרך.