עוד על סבאנג (באי פאלאוון)

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בסבאנג (באי פאלאוון)

קרא 4 טיפים על הגעה ותחבורה בסבאנג (באי פאלאוון)

מציג 4 - 1 מתוך 4

תחבורה בכפר סבאנג

הכפר סבאנג הוא מקום קטן מאוד ורוב הגסט האוסים נמצאים קרוב מאוד למסעדות ולכל ספקי השירותים והפינוקים שיש לכפר להציע לכם ולכן לא יהיה לכם שום צורך בכלי רכב ציבורי או מושכר בזמן שהותכם בכפר. המקום היחיד שנמצא רחוק ממרכז הכפר הוא מוקד העניין המרכזי באזור - הנהר התת קרקעי  אליו אפשר להגיע בטיול רגלי ארוך או בסירה.


סירה אל סבאנג

יש אפשרות להגיע ולחזור בסירה בנקה מסורתית. סירות אלו בדרך כלל יוצאות בבוקר אבל שעות היציאה אינן קבועות ומשתנות בהתאם לרוחות, למצב הים ולמספר הנוסעים המעוניינים בשייט.
 

סבאנג -  אל נידו: 2000 פסו, 5.5 שעות.

סבאנג – פורט בארטון: מחיר 1100 פסו, 3 שעות.


אוטובוס אל סבאנג

תחבורה ציבורית יוצאת מפורטו פרינססה כל יום בשבוע בשעות הבוקר והצהריים לכיוון סבאנג. זוהי הדרך הזולה ביותר להגיע מעיר הבירה אל הכפר הפופולארי. המרחק בין שני הישובים הוא 80 קילומטרים כאשר  בחצי הראשון של הדרך הכביש סלול ונתיב הנסיעה סביר לחלוטין. בארבעים הקילומטרים שלקראת סבאנג השביל פחות טוב וסביר להניח ש"תאכלו הרבה אבק" בנסיעה.


מקום יציאה: תחנת האוטובוסים "השוק החדש של סאן חוזה" ("San Jose New Market")

שעות יציאה: אוטובוסים עוזבים את פורטו פרינססה מ- 5:00 ועד 15:00.

משך הנסיעה: בערך שעתיים וחצי.

מחיר: 150 פסו.


טיול מאורגן אל סבאנג

יש אפשרות לנסוע מפורטו פרינססה (Puerto Princesa) לסבאנג בחבילת תיירים מאורגנת הכוללת נסיעה, ביקור בנהר התת קרקעי כולל כניסה והדרכה, ארוחת צהריים ונסיעה חזרה. לטיולים אלו אפשר להירשם כמעט בכל סוכנויות הטיולים בעיר פורטו פרינססה. למרות שמאוד פשוט ונוח להירשם לטיול מאורגן כזה, ההבדל במחיר הוא  משמעותי. כמו כן, מחיר נוסף שתשלמו אם תצטרפו לטיול זה הוא אובדן העצמאות בטיול.

מחיר: 1600 פסו