עוד על רסיפה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

הגעה ותחבורה ברסיפה

רסיפה היא עיר מרכזית, יש מגוון דרכים להגיע אליה וממנה. כמו כן, בתוך העיר אפשר להסתדר עם אוטובוסים ומוניות, או עם המטרו-הרכבת התחתית, שמגיעה לטרמינל האוטובוס, מרכז העיר ועד אולינדה.

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה ברסיפה

מציג 2 - 1 מתוך 2

הגעה בטיסה (נמל התעופה גואראראפס)

הוא (Guararapes Aeroporto Internacional Gilberto Freyre) נמל התעופה של רסיפה גדול ומפואר, ומדי יום מגיעות ויוצאות ממנו טיסות מ/ליעדים שונים בתוך ברזיל ומחוצה לה.

 

מיקום: בדרום העיר, כ- 2.5 ק"מ מ- Boa Viagem. אפשר להגיע ממנו למרכז העיר באמצעות מונית במחיר של כ- 25 ריאל. או במונית שירות שמחירה 10 ריאל. דרך נוספת היא באוטובוס המגיע למרכז העיר, ובדרך עוצר גם ב-Boa Viagem.

טלפון: 55 81 3464 4188


הגעה באוטובוס (התחנה המרכזית של רסיפה)

טיפ (TIP) היא התחנה המרכזית של רסיפה. לכאן מגיעים אוטובוסים מיעדים רבים בברזיל. התחנה עצמה ממוקמת במרחק רב מהעיר, כ- 13 ק"מ מדר' מערב למרכז העיר. מי שיגיע לתחנה יכול לתפוס את המטרו- הרכבת התחתית, שמגיעה למרכז העיר, זוהי נסיעה של 20 דקות במחיר של 2.5 ריאל. אפשרות נוספת למי שמגיע מאיזור הצפון, היא לרדת כמה תחנות לפני התחנה המרכזית, כדאי לשאול את הנהג. ליוצאים מרסיפה: מי שרוצה לקנות כרטיסי אוטובוס מראש, יש משרדי כרטיסים ברחבי העיר, או שאפשר להתקשר לטרמינל ולהזמין כרטיס.

 

טל: 55 81 3452 2824


זמני נסיעה מרסיפה:
קארורו- שעתיים

נטל- 4.5 שעות

פורטלזה- 12 שעות  

סלבדור- 12 שעות

ריו- 42 שעות