עוד על ריילי ביץ'

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בריילי ביץ'

קרא 4 טיפים על הגעה ותחבורה בריילי ביץ'

מציג 4 - 1 מתוך 4

אל חוף Ton Sai

נכתב ע"י : המטיילת

אל החוף Ton Sai ניתן להגיע דרך שביל הליכה מהקצה הצפוני של החוף המערבי. אורך השביל כשעה שעה וחצי הליכה בקצב בינוני, לא ללכת בשביל זה באופן עצמאי אלא עם מישהו שמכיר את הדרך שכן זה אינו שביל מסומן, ובקלות עלולים ללכת לאיבוד בג'ונגל שהוא חוצה , כמו כן השביל חוצה ערוץ נחל אכזב שייתכן שיוצף בזמן גשמים עזים, טיילו בזהירות ובאחריות.


תחבורה ריילי ביץ'

נכתב ע"י : admin

מה מיוחד בתחבורה ?


מקופיפי אל ריילי ביץ'

על מנת להגיע מקופיפי לריילי ביץ' יש לעלות ראשית על מעבורת מקופיפי לקראבי. מקופיפי לקראבי יוצאות 3 מעבורות ביום בשעות 09:00 , 13:00ו-14:30. משך ההפלגה כשעתיים. מחיר ההפלגה כ- 150 באהט.  מקרבי לריילי יוצאים בסירות מחוף Ao Nang . אפשרות נוספת ופחות פופולארית היא לצאת מקופיפי עם מעבורת ולחבור באמצע הדרך בלב ים  ל- Long Boat המגיעה ישירות לריילי ביץ'. עלות: 350 באהט.


מקראבי אל ריילי ביץ'

שדה התעופה הקרוב ביותר לריילי ביץ' נמצא בעיר החוף קראבי (Krabi). משדה התעופה בקרבי יוצא שירות הסעות  (ניתן גם לקחת מונית) אל חוף Ao Nang. משך הנסיעה כחצי שעה. חוף זה הוא מהפעילים בקרבי ובו מלונות רבים, מסעדות וחיי לילה עשירים. ניתן ללון בחוף זה ולצאת ממנו אל ריילי. מחוף Ao Nangיוצאות במשך כל היום סירות (Long Boat) להפלגה בת עשרים דקות אל ריילי ביץ'. בסירות יש מקום ל- 8 אנשים וכך בכל פעם שמאכלסים סירה- היא יוצאת לדרך. הצטיידו בסנדלים ותיקים לא גדולים- לעיתים עוצרות הסירות כאשר המים בגובה הברכיים ויש לצעוד עד לחוף. הגעה לחוף המזרחי של ריילי.

 

מחיר: 60 באהט לכל כיוון, 80 באהט לאחר 18:00 בערב.