עוד על פוקרה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בפוקרה

פוקרה היא עיירה ציורית שקטה ושלווה, לא תמצאו בה תנועה ערה של כלי רכב, אוטובוסים או ריקשות למינהן. השיטוט ברחובותיה המועטים נעשה על פי רוב ברגל או בעזרת אופניים. מי שבכל זאת מתעצל, או רק הגיע והתיק על הגב כבד, יוכל להיעזר במוניות שמסתובבות ומחפשות קלינטים. ההגעה לפוקרה עצמה מתבצעת בשתי דרכים עיקריות טיסה או אוטובוס. ההרפתקנים בינכם יוכלו כמובן להגיע ברכיבה על אופנוע.

קרא 5 טיפים על הגעה ותחבורה בפוקרה

מציג 5 - 1 מתוך 5

השכרת סירות בפוקרה

במספר מקומות לאורך שפת האגם תוכלו להשכיר סירות פדלים או משוטים. ניתן לשוט איתן למרכז האגם ולהתענג על המים התכולים, הנופים הקסומים סביב, הרוח הנעימה הנושפת בעורף והאווירה הנינוחה שמסבים תנודות גלי המים העדינים שמתחת.


השכרת אופניים בפוקרה

דרך נוספת ואולי אף אטרקטיבית ונעימה יותר לסייר בעיר היא על ידי רכיבה על אופניים. ברחוב הראשי תמצאו מספר חנויות אשר יציעו לכם לשכור מהם אופניים. הרכיבה האיטית בפוקרה לצד האגם הקסום כשמכל כיוון מקיפים אתכם ההרים המרהיבים היא חוויה נפלאה וכדאית.


השכרת אופנועים בפוקרה

שיטוט ברחוב הראשי של פוקרה לאורך האגם יחשוף בפינכם מספר חנויות מהם תוכלו להשכיר אופנועים. סיור ברחבי פוקרה באמצעות אופנוע הוא פתרון נפלא ונוח להגיע בקלות ובמהירות ליעדים השונים. אמנם רחובות פוקרה פחות עמוסים כשאר אחיותיה למזרח אולם גם כאן תתקלו בערב רב של אנשים ופרות צועדים ברחוב, לכן פקחו עינכם בעת הנהיגה וסעו בזהירות.


אוטובוס לפוקרה

ניתן להגיע באוטובוס תיירים מקטמנדו אל תחנת האוטובוסים בפוקרה בנסיעה שאורכת כ-7-8 שעות לעיתים אף יותר תלוי בעיכובים לא צפויים שנקרים בדרך. מחיר נסיעה כ- 350-400 רופי. למגיעים מהודו, ישנו אוטובוס שיוצא ישירות לכיוון פוקרה מגבול סונלי. משך הנסיעה כ- 8-9 שעות. במעבר תדרשו בויזת כניסה לנפאל. ויזת כניסה תוכלו להוציא בשגרירות נפאל בארץ או בגבול עצמו. עלות הויזה לאדם היא 30 דולר ל- 60 יום, 25 דולר ל- 25 יום ו- 15 דולר ל- 15 יום. יש להצטייד בתמונת פספורט ובדולרים במזומן.


טיסה לפוקרה

תוכלו לעלות על טיסה פנימית מקטמנדו ולהגיע במהירות ונוחות אל שדה התעופה הקטן שבפוקרה. טיסה כזו אורכת כ- 30 דקות ועולה כ- 66 דולר, כרטיסים ניתן לרכוש בסוכנויות הנסיעות המקומיות סמוך למועד הטיסה. בהגיעכם בקשו מנהג המונית שיקח אתכם ל- לייקסיד שם ממוקמים רוב הגסטהאוסים והמסעדות.