עוד על פנמה סיטי

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה בפנמה סיטי

פנמה סיטי היא העיר הגדולה והמרכזית בפנמה, ולכן קיימת תחבורה ישירה אליה כמעט מכל מקום. למי שמגיע מרחוק או רוצה להגיע ליעדים רחוקים, קיימת רשת מסודרת ואמינה של אוטובוסי לילה. בעיר נמצאת התחנה המרכזית Albrock, שממנה יוצאים אוטובוסים ליעדים רבים במרכז אמריקה. שימו לב, יש לקנות כרטיסים מראש!

קרא 4 טיפים על הגעה ותחבורה בפנמה סיטי

מציג 4 - 1 מתוך 4

תחבורה בתוך פנמה סיטי

פנמה סיטי היא עיר גדולה ומפותחת, ולכן כדי לעבור ממקום למקום יש להשתמש בתחבורה הציבורית הקיימת. האוטובוסים העירוניים ישנים וצפופים מאוד, וצריך להכיר את העיר טוב כדי להשתמש בהם בצורה מוצלחת. נסיעה באוטובוס עירוני עולה כ-25 סנט. מצד שני, תשתית המוניות מאוד מפותחת, אמינה ונוחה. המחיר במונית הוא נמוך מאוד לא עבור נסיעה אלא עבור מספר הנוסעים! הנוסחה הבסיסית אומרת דולר וחצי לנסיעה + 25 סנט על כל נוסע שמתווסף. עם זאת, בהגעה ליעדים תיירותיים רחוקים מהמרכז כמו פנמה וייחו, זה משתנה ועומד על כדולר לנוסע. שימו לב, יש לנסוע אך ורק במוניות מורשות מחברה מסודרת! היזהרו מטיפוסים מפוקפקים שיציעו לכם נסיעות!!


קצת על יציאה ליעדים נוספים

איי סן בלאס: 4 שעות בג'יפ (25 דולר).

דויד: 6 שעות (15 דולר).

בוקס דל טורו: 10 שעות (25 דולר).

סן חוזה (קוסטה ריקה): 16 שעות (25 דולר).


נסיעה מאורגנת לאיי סן בלאס

סאן בלאס היא קבוצת איים מדהימה ביופייה, שביקור בה הוא חוויה בלתי נשכחת. האפשרות הזולה והטובה להגיע לשם, היא בנסיעה בג'יפ ולינה אצל משפחה מקומית. כדי לארגן טיול כזה, פנו לבעלי ההוסטלים ובקשו מידע עבור טיולים שהם מציעים לאיים. רוב המקומות עובדים לאורך השנים עם אנשים שמציעים טיולים כאלה ואפשר לסמוך על אמינותם. שימו לב, אם תשהו במלון, יש סיכוי גדול שלא יכירו בו בכלל את האפשרות הזאת, ולכן לכו להוסטל Mama Llena ותאמו את הטיול. הגעה בג'יפ כוללת אמנם נסיעה קשה ואי נוחות מסויים אך היא זולה משמעותית וגמישה יותר מטיסה.


לפנמה סיטי בטיסה

קיים שדה תעופה בעיר, וניתן להגיע אליה מיעדים אחרים במרכז אמריקה בטיסה. טיסה לפנמה סיטי מיעדים אחרים במרכז אמריקה מאוד יקרה, ועומדת על כ- 300 דולר. קחו בחשבון שביציאה מפנמה דרך האוויר תשלמו מס יציאה בסך 25 דולר.

 

הגעה בשייט: קיימת אפשרות להגיע מקרטחנה Cartagana)) שבקולומביה בשייט. מדובר על שייט בן 5 ימים, שעוצר גם באיי סאן בלאס. מחיר – כ- 300 דולר. תיאום השייט עם הוסטלים בקרטחנה.