עוד על אוצ'ו ריוס

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הגעה ותחבורה באוצ'ו ריוס

חלק ניכר מן המבקרים באוצ'ו ריוס מגיעים אליה כחלק משייט תענוגות בקאריביים (אין אחד כזה ללא עגינה באוצ'ו ריוס), אך גם אם זה לא המקרה שלכם, תוכלו בקלות להגיע אליה ברכב, בטיסה, באוטובוס או במונית-שירות.

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה באוצ'ו ריוס

מציג 2 - 1 מתוך 2

אל אוצ'ו ריוס מקינגסטון

אם הטיסה שלכם היא לקינגסטון, הדרך לאוצ'ו ריוס תהיה ארוכה יותר, ובהתאם לכך, יקרה יותר, אך אולי דווקא סימפטית יותר. המלונות של אוצ'ו ריוס אינם מציעים שירותי איסוף משדה התעופה של קינגסטון, כך שהאפשרויות העומדות בפניכם הן או מונית, שתעלה לכם קרוב ל-300$ הלוך-חזור, או טיסת צ'רטר פנימית מהאירודרום טינסון פן (Tinson Pen Aerodrome) לאירודרום בוסקובל (Boscobel Aerodrome) שליד אוצ'ו ריוס. מחירים ופרטים ניתן לברר דרך חברות התעופה TimAirו- International Airlink.


אל אוצ'ו ריוס ממונטגו-ביי

נסיעת אוטובוס משדה התעופה לכיוון אוצ'ו ריוס אורכת כשעתיים, כולל הפסקה. רבים מהריזורטים של אוצ'ו ריוס מציעים שירות איסוף משדה התעופה הכלולים בחבילת ה-"הכל-כלול".  במקרה שלא, קחו בחשבון הוצאות נסיעה של 65$ לערך לאדם (הלוך-חזור). לחברת "ג'מייקה טורס" יש דלפק בשדה התעופה, שם תוכלו לעשות את סידורי הנסיעה. דרך מהירה יותר, ובהתאם גם יקרה הרבה יותר, היא בטיסת-פנים משדה התעופה הקטן של מונטגו-ביי לאירודרום בוסקובל (Boscobel Aerodrome), הממוקם מזרחית לאוצ'ו ריוס. החברות המפעילות שירות זה הן TimAir  ו- International Airlink. לשתיהן יש דלפק באולם הטיסות הנכנסות בשדה התעופה סאנגסטר (מונטגו-ביי).