עוד על נאסקה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ספקי שירותים בנאסקה

כאשר תרדו מהאוטובוס וכף רגלכם תדרוך על אדמת נאסקה, תמהרו לגלות שמהר מאד יתאספו סביבכם המון (אבל באמת המון) נציגי סוכנויות למיניהם שיציעו לכם דילים לסיורים ברחבי נאסקה. אז יש כמה אפשרויות: אפשרות ראשונה היא להימנע מכל זה ולהזמין סיור מראש בהמקום בו הגעתם (קיימות סוכנויות המארגנות סיורים בלימה, איקה, קוסקו- תלוי בכיוון הטיול שלכם). נציג הסוכנות יחכה לכם בתחנה וייקח אתכם למקום בו תוכלו לאחסן את התיקים ומשם תתחילו את הסיור. במקרה כזה חסכתם כאב ראש של המוני נציגים שמטרידים אתכם, אך מצד שני פספסתם אפשרות לעשות סקר שוק ולראות מה המחיר הזול ביותר. מה שמוביל לאפשרות השנייה- הזמנה של סיור מנאסקה ביום בו תגיעו. טיפ חשוב, אל תמהרו לסגור הזמנת סיור! תבדקו כמה שיותר סוכנויות, תבררו מה המחירים ומה כל סוכנות מציעה ותבחרו לעצמכם את הדיל הטוב ביותר. גם אם הגעתם רק ליום אחד אין סיבה שלא תצאו מורווחים.


אם החלטתם להשאר גם ללילה, תבדקו אם המלון בו תבחרו להישאר מספק שירותי תיירות או שהם עובדים עם סוכנות מסויימת. כדאי לברר אם ההזמנה לסיור דרך המלון מוזילה לכם את עלות השהייה במלון. שימו לב שבחודשים יוני- אוגוסט יש עומס מטיילים באיזור ואז יש קושי למצוא מקומות על טיסה לקווי הנאסקה, במקרים כאלה כדאי להזמין טיסה מראש. ריכוז של סוכנויות נוספות תוכלו למצוא באיזורים של פלאזה דה ארמאס (Plaza de Armas) ופלאזה בולוגנסי (Plaza Bolognesi).

ספקי שירותים בנאסקה (1)

מציג 1 - 1 מתוך 1
מיין ע"פ: כמות הטיפים | דירוג

אלגריה טורס (Alegria Tours)

אחת מסוכנות הנסיעות המוכרות היא סוכנות הנסיעות אלגריה טורס (Alegria Tours) הממוקמת ב- Hotel Alegria. סוכנות זו ידועה באמינותה. כדאי לכלול את סוכנות זו בסקר המחירים. קרא עוד...