עוד על לטיסיה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

הגעה ותחבורה בלטיסיה

הגישה ללטיסיה אפשרית בדרך האוויר או דרך הים. מקולומביה עצמה, הגישה אפשרית רק בטיסה כדי לחמוק מארגוני הגרילה של איזור האמזונס. הדרכים היבשתיות היחידות הן לעיירות טאראפקה או טאבאטינגה.

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה בלטיסיה

מציג 3 - 1 מתוך 3

ללטיסיה מפרו

נקודת הגבול שבין פרו לקולומביה נמצאת באיזור הג'ונגלים והאמזונס, בצפון פרו, ובדרום קולומביה. מכיוון פרו לקולומביה, תצטרכו לקחת שיט מאיקיטוס (Ikitos) שבפרו, עד לעיירת לטיסיה. לטיסיה נמצאת בנקודת המפגש של ברזיל פרו וקולומביה. מלטיסיה יש צורך לקחת טיסה לבוגוטה, ולא אוטובוס מאחר והדרך מסוכנת בגלל קבוצות הגרילה שבאיזור. החתמת הדרכונים נעשית בלטיסיה משני עברי הגבול.


ללטיסיה בשייט

הנמל של לטיסיה ממוקם בקצה calle 8, ולו שלושה רציפים מהם ניתן לתפוס סירות לכפרים ולמושבות השבטים של האמזונס. הסירות באות בשני סוגים:
1. הסירה המהירה, אשר לה תא נוסעים סגור.

2. סירת הפק-פק (peque-peque)- סירת קאנו פתוחה.

גם סירות לכיוון עיירות הגבול טאבאטינגה (ברזיל) וסנטה רוזה (פרו) יוצאות מדי 15-20 דקות מהרציפים ואין צורך להזמין אליהן כרטיסים מראש.

שעות הפעילות של הסירות: 06:00-20:00
מחיר: 2$


ללטיסיה בטיסה

שדה התעופה של לטיסיה, ואסקז קובו, ממוקם 1.5 ק"מ ממרכז העיירה. הטיסות ללטיסיה אפשריות רק מבוגוטה ואליה, והן מופעלות ע"י החברות "אירו-רפובליקה" או "סאטנה". משדה התעופה קל להגיע למרכז- שדרת ואסקז קובו (Avenida Vásquez Cobo) שממול לשדה התעופה מובילה למרכז העיירה והופכת ל-Carrera 10.