עוד על איי גלפאגוס

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

הגעה ותחבורה באיי גלפאגוס

קרא 3 טיפים על הגעה ותחבורה באיי גלפאגוס

מציג 3 - 1 מתוך 3

טיסה עם חברת Emertebe

ישנה חברת תעופה קטנה בשם Emertebe (פוארטו איורה, 6177-252, פוארטו באקריסו מורנו) המציעה מטוס לחמישה נוסעים, אשר מבצע טיסות בין באלטרה לפוארטו ויאמיל (איסלה איזאבלה), בין באלטרה לבין פוארטו באקריסו מורנו (איסלה סן כריסטובל) וכן בין פוארטו באקריסו מורנו לפוארטו ויאמיל.

מחיר: 130$ לכיוון אחד

משקל: כל נוסע רשאי להעלות מטען במשקל עד 14 קילו.


שייט בגלאפגוס

בפורטו איורה  חברתIngala  מפעילה מעבורת נוסעים אשר מפליגה בין האיים השונים -II  Ingala. המעבורת עושה דרכה מסנטה קרוס לאיזאבלה כפעמיים בחודש, בד"כ בימי ו', וכפעם בחודש מאיזאבלה אל פלוריאנה. יש לציין כי זמני היציאות משתנים לעיתים תכופות, כדי להתעדכן בנושא הזמנים יש לפנות אל משרדי החברה בפורטו איורה או ללשכת התיירות בעיר Camara de Turismo)).

מחיר הכרטיסים: כ-50$ לנסיעה ויש לקנותם ביום ההפלגה.


טיסות לגלאפגוס

בגלאפגוס קיימים 2 שדות תעופה, באלטרה וסן קריסטובל. הראשון, באלטרה, המרכזי  מבין השניים וממנו יוצאות רוב ההפלגות. השני, סן קריסטובל, נמצא בקצה המזרחי של הגלאפגוס, ואפשרויות היציאה ממנו מעטות. מרחק האיים כ-1000 ק"מ מן החוף של אקוודור ואורך הטיסה היא כשעה וחצי לכל כיוון. 2 חברות עיקריות מבצעות את הקו והן: Aerogolו- Tame, מחיר הטיסה זהה בשתיהן. השפעה עיקרית על המחיר היא מקום היציאה  לאיים, קיטו או גואיקיל, וההבדל במחיר הוא בערך  כ-45 דולר. יש לציין כי זול יותר לטוס לגלאפגוס מגואיקיל.

טיסה הלוך חזור- גויאקיל-באלטרה-גויאקיל- 320-340$

טיסה הלוך חזור- קיטו- באלטרה- קיטו- 345-370$

טיסה הלוך חזור- קיטו-באלטרה-גויאקיל (או הפוך) – 345-370$.

עם זאת, יש לציין כי המחיר תלוי במקום ההזמנה, דרך האינטרנט, סוכנות וכדומה.

כדאי לבצע סקר משלכם ולבדוק היכן הכי משתלם לקנות.

 

יש להניח שהנחיתה היא בבאלטרה (שדה התעופה הראשון שצויין) ולכן, ייתכנו שני מצבים: קבעתם דיל סגור מראש וכך יחכו לכם בשדה התעופה.

במקרה ולא סגרתם דיל מראש, עליכם להגיע לפורטו איורה.

 

הגעה לפורטו איורה- משדות התעופה יש שירותי אוטובוסים של חברות התעופה למקום ששמו canal , משך הנסיעה כ-12 דקות למעבר בין האי באלטרה לסנטה קרוז. משם יש לעלות על מעבורת שמחירה כ-90 סנט, משם עוברים לסנטה קרוז.

ניתן לנסוע במונית ליעדכם, בקבוצה או ביחידים.

מחיר מונית- 6$ לאדם בקבוצה.

יחיד- 14$.

אוטובוס- 2$.

משך הנסיעה כ-50 דקות.