עוד על צ'נגדו

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

הגעה ותחבורה בצ'נגדו

קרא 2 טיפים על הגעה ותחבורה בצ'נגדו

מציג 2 - 1 מתוך 2

תחבורה בתוך העיר צ'נגדו

מונית בצ'נגדו

המוניות בתוך העיר די זולות, והן לרוב צורת התחבורה המומלצת והנוחה ביותר. מחיר הנסיעה במונית הוא 5¥ ל- 3 ק"מ ואז 1.4¥ לכל ק"מ נוסף. בלילה המחיר קצת יותר יקר.

אוטובוס בצ'נגדו

האוטובוסים הציבוריים מגיעים כמעט לכל מקום בעיר והם עולים 1¥ לאוטובוס רגיל ו-2¥ לאוטובוס ממוזג.

הרכבת תחתית

הרכבת התחתית של צ'נגדו (Chengdu) כרגע בבנייה, והיא אמורה להיפתח ב-2010. היא תתחיל מכיכר טיאן-פו ותמשיך דרומה.

 


צ'נגדו – כל הדרכים להגיע ולעזוב

בתור עיר הבירה של מחוז סיצ'ואן, ועיר גדולה ומרכזית בדרום-מערב סין, ישנן המון דרכים להגיע ולצאת מצ'נגדו, כמעט מכל עיר גדולה אחרת בסין, בין אם באמצעות מטוס, אוטובוס או רכבת.

במטוס

בצ'נגדו יש שדה תעופה אחד בשם "שדה-התעופה הבינלאומי שוּאַנְגְלִיוּ בצ'נגדו (Chengdu Shuangliu International Airport) והוא נמצא כ- 20 ק"מ ממרכז העיר. זהו שדה-תעופה גדול ומסודר והוא כולל טיסות פנים אל יותר מ-70 יעדים, וכן טיסות חוץ למספר ערים בעולם, כמו גם טיסות לערים שונות בתוך מחוז סיצ'ואן.

טלפון: 028-85704189

ברכבת

בתור תחנת הרכבת הגדולה ביותר בדרום-מערב סין, ניתן להגיע אליה או לצאת ממנה כמעט לכל עיר גדולה אחרת בסין. כמו-כן יש רכבת אקספרס מצ'נגדו לאזורים קרובים כמו הערים גְוַואנְגְיוּאַן (Guangyuan), יִיבִּין (Yibin) ועוד.

באוטובוס

בצ'נגדו יש כ-7 תחנות אוטובוסים מרכזיות. תחנת גשר ווּגְוִוי (Wugui Bridge Bus Station), הממוקמת בחלקה המזרחי של העיר, מספקת נסיעות מהירות ונוחות לאורך הדרך המהירה בין צ'נגדו לצ'וֹנְגְצִ'ינְג (Chongqing), הכוללת את יִיבִּין (Yibin), זִיגוֹנְג (Zigong), וַואנְשִיאַן (Wanxian), נַאנִינְג (Naning)וצ'וֹנְגְצִ'ינְג (Chongqing). תחנת השער הדרומי החדש (New South Gate Bus Station), הממוקמת בדרך לִינְגִ'יַאנְג (Linjiang Road) מס' 57, מספקת נסיעות בעיקר למקומות נוף באזור, כמו גִ'יוּגַ'איגאוֹ (Jiuzhaigou), לשאן (Leshan) והר אֶמֶיי (Emei Shan) בקווים מס' 6, 28, 49, 55 ו-301.