עוד על ונצואלה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ונצואלה

 

לטייל בונצואלה במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר


מומחי זזנו שנושמים וחיים את ונצואלה בעשרות טיולים ממוקדים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי ונצואלה שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן קבלו גישה ישירה לחברות הטיסה הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו ונצואלה


ונצואלה היא אחת מהמדינות המפותחות והיפות ביותר בדרום אמריקה. הנפט הרב שנמצא במדינה הביא לפריחתה הכלכלית ולפיתוחה המהיר של ארץ יפיפייה זו. בונצואלה חיים כ-26 מיליון תושבים, מתוכם 5 מיליון גרים בעיר הבירה קראקס. בקראקס יש אווירה ייחודית, מספר רב של כנסיות וארמונות מפוארים, רובע קולוניאלי עתיק ויפה, כדאי להגיע גם לכיכר פלסה בוליבר.

עם זאת, קראקס נחשבת לעיר מעט מסוכנת. עיקר התיירות בונצואלה מתרכזת בחופים המדהימים שלה. 400 ק"מ של חופים קריביים עם חול לבן, פעילויות ספורט רבות ודיג. לונצואלה יש מעל ל-70 איים שנמצאים קרוב לחופה הצפוני ובהחלט כדאי לבקר בכמה מהם, למשל באי מרגריטה, בלוס פיקורס ובאי מרוקוני שמציע לנופשים בו חופים מרהיבים עם המון שוניות ואלמוגים יפיפיים. ממש גן עדן לחובבי צלילה ודיג. בונצואלה נמצאים גם מפל אנחל שנחשב למפל הגבוה בעולם, נהר האורינוקו שהוא אחד הגדולים ביבשת ורכס הרי האנדים במערב.

 

המצב המדיני והיחס לישראל
מאז עלייתו של הוגו צ'אבס, הדיקטטור הצבעוני והקיצוני שנוהג לירות צרורות של חידודי לשון עוקצניים כלפי ארה"ב וישראל, החל גם גל של אנטישמיות במדינה. במהלך מלחמת לבנון השנייה כמעט ונותקו היחסים בין המדינות, אך מאז חזרו היחסים לסוג של נורמליזציה, אך בתנאים מוגבלים מאוד. השגרירויות חזרו לפעול, המתח התפוגג מעט, אך בכל זאת, יש להתעדכן במשרד החוץ על המצב טרם כניסתכם למדינה.