עוד על סרי לנקה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סרי לנקה - ביטוח נסיעות לסרי לנקה

סרי לנקה היא אי קסום ועשיר במראות, באוקיינוס ההודי. סרי לנקה התברכה בחופים אידיאליים לגלישה, מקדשים מיוחדים במינם, הרים גבוהים, עיירות חוף ועוד. לפני שתיהנו מהנפלאות שיש לסרי לנקה להציע לכם, תצטרכו לדאוג לפוליסת ביטוח מקיפה ומיטבית.
 

ביטוח נסיעות לסרי לנקה- איך בוחרים ביטוח?

פוליסות הביטוח נחלקות בעיקר לביטוחי בריאות ולביטוח על התכולה שתישאו אתכם לטיול. בכל ביטוח שתבחרו, עליכם להקפיד על הפרטים הקטנים ולוודא שהוא כולל את סעיפים כמו- היקף הביטוח, גובה ההשתתפות העצמית ואיזה תכולה הוא מבטח.

 

שימו לב, כי כלל הביטוחים לא יפצו אתכם על גניבה או אובדן של כסף מזומן, ציוד רפואי ומשקפי ראיה ושמש שהיו עמכם בעת הטיול. מומלץ לשמור קבלות של מוצרים שתיקחו אתכם; ובמקרה של גניבה, והקפידו להגיש תלונה במשטרה המקומית. אחרת לא  הביטוח לא יטפל בפנייתכם. בנוסף, דאגו שביטוח הבריאות שתעשו, אפילו הבסיסי ביותר, יכלול הטסה ארצה במקרה חירום. ניתן לרכוש ביטוח בקופות החולים, חברות הביטוח והאשראי.

 

ביטוח נסיעות לסרי לנקה- ביטוח רפואי

הביטוח יספק לכם כיסוי רפואי  בהתאם למצבכם הבריאותי. ככלל, ככל שמצבכם הבריאותי חריג, או אינו במיטבו, יגדל היקף הביטוח שתדרשו לעשות. באופן דומה, גם מחירו יעלה בהתאם.
 

לפניכם הביטוחים העיקריים
 

ביטוח נסיעות לסרילנקה- ביטוח נופש

האי סרי לנקה הופך אט אט לפופולארי בקרב מטיילים רבים. הוא אידיאלי לטיול מאורגן, טיול עצמאי ואף לטיול משפחות. בסרי לנקה עיירות חוף רבות ונעימות, מקדשים ותרבות עתיקה וענפה, פילים שעליהם תוכלו לרכוב ועוד. ביטוח רפואי בסיסי אידיאלי עבור מי מכם שלא מעוניין להתנסות בחוויות שיש בהן סיכון.
 

ביטוח תרמילאים

אופיו של טיול תרמילאים שונה מטיול רגיל. השוני בא לידי ביטוי בעיקר באטרקציות המגלמות בתוכם גם אלמנטים של סיכון, לצד היופי, החוויה והאדרנלין.

סרי לנקה ידועה בחופיה המצוינים לגלישה ובנופה ההררי בחלק מן האזורים. לא מומלץ לצאת לטרק, גלישת גלים וכל פעילות שיש בצידה מעט סיכון, מבלי שהביטוח שלכם ערוך לכך.
 

ביטוח תרמילאים מקיף אמור לכלול גם איתור וחילוץ, ייעוץ עם רופא מקצועי דובר עברית והטסה לארץ במקרה הצורך. מובן כי איש לא מייחל להיפגע במהלך הטיול, אך מוטב להיות מבוטחים כראוי על מנת למנוע תקלות לא נעימות. ביטוח תרמילאים כולל בין היתר ביקורים במרפאות השונות, החזרים על רכישת תרופות (בהצגת מרשם רופא) ושירותם רפואיים נוספים. לעיתים, גם שפעת או פצע קל עלולים להיות מעיקים במיוחד, כאשר אתם נמצאים בארץ זרה רחוקה מהבית ומהסביבה המוכרת לכם.

 

טיול לסרי לנקה- אנשי עסקים

בעיר קולומבו, בירת סרי לנקה תוכלו להבחין באנשי עסקים רבים. קולומבו היא עיר סואנת וגדולה, משופעת בבתי מלון, מסעדות, בניינים וגורדי שחקים. אם אתם מנהלים קשרי עסקים באזור ונוהגים לבקר לעיתים תכופות, מומלץ לדאוג לביטוח עסקים. כידוע, אסור להשאיר פתח לתקלות מיותרות בדרך.

בין היתר ידאג הביטוח שתגיעו ליעדכם בזמן וימצא טיסות חלופיות אם תדרשו לכך.
 

ביטוח נסיעות לסרי לנקה- ביטוח מטענים

כאשר המזוודה שלכם לא יורדת אתכם מהמטוס זה מתסכל מאוד. למרות זאת חברות התעופה מרגיעות ואומרות כי הרוב המכריע של המזוודות האבודות חוזרות לבעליהן.
 

למקרה שתקלעו לסיטואציה כזו, והמזוודה שלכם אבדה או ניזוקה,תוכלו לפנות לביטוח שלכם. זאת רק לאחר שפניתם לחברת התעופה או לשדה התעופה והטיפול שלהן הסתיים. חשוב לדעת כי מעטים המקרים בהם תקבלו החזר כספי, ולכן לא מומלץ לקחת עמכם חפצים היקרים ללבכם.