עוד על סרי לנקה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סרי לנקה - השכרת רכב בסרי לנקה

בעשור האחרון הפכה סרי לנקה לאחת המדינות האהובות על נופשים ותרמילאים באיזור אסיה. הקרבה של האי האקזוטי הזה להודו, החופים ה"לא נגועים" והתרבות המרתקת שעד לפני כמה שנים לא הכרנו בכלל, הפכו את סרי לנקה ליעד שמועדף לא רק על ידי תרמילאים חובבי טרקים וספורט ימי – שני דברים שאסור לוותר עליהם כשמגיעים לסרי לנקה, אלא גם על ידי משפחות עם ילדים, זוגות בירח דבש, קבוצות מאורגנות ואפילו קשישים.

השכרת רכב בסרי לנקה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחוות את האי המרתק הזה. זוהי אופציה שמתאימה לכל הקבוצות שציינו כאן.
 

למה דווקא ברכב?

למרות שהתחבורה הציבורית בסרי לנקה יכולה לקחת אתכם לכל איזור במדינה, היא נחשבת למסורבלת מעט ולא זולה. רשת הרכבות מציעה ארבעה קווים עיקריים שהנסיעה בהם מעייפת ואיטית ואינם עוצרים בכל היעדים. האוטובוסים צפופים מאד והנסיעה הארוכה בהם יכולה להיות לא נעימה.
 

השכרת רכב בסרי לנקה פותרת את הבעיה הזו וגם חוסכת לכם את זמני ההמתנה בין קו אוטובוס לקו הרכבת, בין ההגעה לתחנה המרכזית ועד ליציאתו של הנהג מהתחנה. בסופו של דבר, השכרת רכב בסרי לנקה מהווה פתרון חסכוני יותר.
 

עולים על הכביש בזהירות

אחת ההתלבטויות הגדולות של כל מטייל שחושב להשכיר רכב, בכל יעד שהוא, היא האם כדאי לו לנהוג על הכבישים במדינה אליה הוא נוסע. גם בנושא זה השכרת רכב בסרי לנקה היא דילמה לא קטנה. קודם כל, בסרי לנקה נוהגים בצד שמאל של הכביש, הכבישים יכולים להיות צרים ובמצב רעוע בחלקים מסוימים של האי ויש צורך ברישיון נהיגה מקומי, שניתן להוציא לאחר שמציגים לפני הנסיעה לסרי לנקה רישיון נהיגה בינלאומי.
 

נהיגה בסרי לנקה היא קשה, אבל מצד שני החופש, החסכון הכספי, ניהול הזמן באופן עצמאי והיכולת להגיע גם לכפר הכי קטן על האי בלי לנסוע יום שלם באוטובוסים – כל אלו הם יתרונות שמצדיקים השכרת רכב בסרי לנקה ונהיגה עצמאית.
 

האפשרות הפופולרית: נהג ומדריך צמוד

ניתן להשכיר רכב בסרי לנקה בשדה התעופה בקולומבו הבירה או ישירות מחברות השכרת רכב שממוקמות במרכז העיר. את הזמנת הרכב כדאי לעשות מראש, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהרכב מחכה לכם בשדה התעופה עם הנחיתה.
 

בסרי לנקה מצאו דרך יצירתית להתמודד עם תיירים שרוצים לעלות על הכביש באופן עצמאי עם רכבים מושכרים: בכל התחנות המרכזיות בעיר, בכל סוכנויות השכרת הרכב ובשדה התעופה תוכלו למצוא נהגים שניתן להשכיר את שירותיהם. נהג צמוד מהווה גם מדריך מקומי שיכול להראות לכם את הסביבה, להסביר לכם מה אתם רואים ולהתחמק ממלכודות תיירותיות על הכביש.
 

למרות שמדובר בהוצאה כספית נוספת, שמשתנה כמובן בהתאם לנהג, לחברה שממנה אתם משכירים את הרכב ולמשך התקופה בה אתם זקוקים לשירותיו של הנהג, זו יכולה להיות עזרה גדולה בימים הראשונים בסרילנקה.
 

טוס וסע בסרי לנקה

השכרת רכב בסרי לנקה מאפשרת לכם לנהל את הטיול שלכם בעצמכם, בלי להיות תלויים בתחבורה הציבורית. טיול בסגנון "טוס וסע" פירושו נחיתה בסרי לנקה, איסוף של הרכב השכור ומשם, נסיעה חופשית לפי מסלול שקבעתם לעצמכם. מומלץ כמובן לקבוע את המסלול מראש, עוד לפני הטיסה לסרי לנקה ולהשאיר מקום לאלתורים על הדרך, במידה ותגלו יעד מסקרן תוך כדי הטיול. בסופו של דבר, היתרון של השכרת רכב בסרי לנקה כמו בכל מקום אחר הוא החופש האולטימטיבי – היכולת לראות כמה שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים, בזמן שלכם. אתרים שותפים:

השכרת רכב בירושלים - שלמה סיקסט

השכרת רכב בתל אביב \ jerusalem car rental