עוד על סרי לנקה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

סרי לנקה - טיסות לסרי לנקה

סרי לנקה הינה אי השוכן במימי האוקיינוס ההודי, דרומית מזרחית להודו. מטיילים ונופשים רבים החלו לפקוד את האי הקסום והמרתק, הודות לאטרקציות הרבות והגיוון הרב שהוא מציע למבקרים. האי מושך אליו גולשים מכל רחבי העולם, הודות לחופיו הטובים לגלישה, ששמם יצא למרחוק.

בנוסף, הוא מושך אליו מאמינים ומטיילים רבים, שבאו להתרשם מקרוב מהערים העתיקות, דוגמת דאמבולה וסיגיריה, המספרות את עברה המפואר והמיוחד של סרי לנקה. מעבר לכך, תגלו כאן ערים ציוריות, בעלי חיים נדירים וגנים בוטניים מרהיבים ביופיים.
 

המטיילים המגיעים לסרי לנקה נהנים מנהגים מדריכים, המלווים אותם לאורך הטיול ומסדרים עבורם את ענייני התשלומים, הלינה וההגעה מיעד ליעד. כך שגם אם אינכם בקיאים במיוחד באטרקציות המצויות על האי, הנהג המסור שלכם יעשה עבודתו נאמנה וייקח אתכם ליעדים הפופולאריים בקרב המטיילים.
 

המטיילים המבקרים במדינה מגוונים מאוד. כך שחלקם מגיעים במיוחד לסרי לנקה מישראל, ויש ה"קופצים" לסרי לנקה כחלק מהטיול שלהם בהודו הגדולה. סרי לנקה מהווה עבור המטיילים בהודו גיוון מרענן באי המשלב בתוכו את נפלאות המזרח הרחוק על נופיו והאטרקציות שלו לתיירים. לפניכם מספר אפשרויות טיסה לסרי לנקה.

 

טיסות לסרי לנקה עם רויאל ג'ורדניאן

רויאל ג'ורדניאן הירדנית, נחשבת לחברה אמינה פופולארית במיוחד בקרב ישראלים הטסים למדינות שונות במזרח הרחוק. המחירים שמציעה החברה אינם גבוהים והמטוסים נוחים ווחדישים. זוהי דרך לא רעה להגיע לקולומבו, בירת סרי לנקה, אשר בקרבתה ממוקם שדה התעופה הבינלאומי והיחיד בסרי לנקה.  

זמן טיסה- טיסה מתל אביב לעמאן, בירת ירדן תארך כחצי שעה בממוצע. משם תטוסו לקולמבו, סרי לנקה במשך  כ- 7 שעות לערך. במקרה שתצטרכו להמתין בין הטיסות, תקבלו מקום לינה על חשבון חברת התעופה.

אתר רויאל ג'ורדניאן- http://www.rj.com.
 

טיסות לסרי לנקה- טורקיש ארליינס

חברת התעופה הטורקית, טורקיש ארליינס מפעילה אף היא קווים מתל אביב לקולומבו, סרי לנקה. מחירי הטיסות נחשבים לנמוכים יחסית, ותדירות הטיסות מישראל גבוהה. יחד עם זאת, יתכנו עיכובים בין הקונקשנים, ועצירה נוספת במלדיבים, לשם העלאת נוסעים.

אתר טורקיש ארליינס- http://www.turkishairlines.com.
 

טיסות לסרי לנקה דרך תאילנד

אפשרות נוספת להגיע לסרי לנקה היא לטוס לבנגקוק, בירת תאילנד, ומשם להמשיך לסרי לנקה. אפשרות זו מומלצת, רק אם אתם מעוניינים לטייל בתאילנד. אחרת, טיסה מישראל לסרי לנקה דרך בנגקוק רק תאריך לכם את הדרך, ללא כל סיבה.
 

טיסות לסרי לנקה דרך הודו

מטיילים רבים מגיעים לסרי לנקה לאחר שטיילו בהודו. זוהי האפשרות הנפוצה ביותר בקרב מטיילים ישראלים. כך שתוכלו לטוס דרך החברות השונות למומבאי, או ליעדים אחרים בהודו, ומשם להמשיך בטיסה לקולומבו, בירת סרי לנקה. במידה ותבחרו להגיע לסרי לנקה דרך הודו, מומלץ להקדיש לה זמן ולטייל בה. זאת כמובן בהתאם לכמות הזמן שיש באפשרותכם להקדיש לטיול, ובהתאם לעונות השנה.
 

טיסות לסרי לנקה דרך אל על

ישנה אפשרות לטוס  לסרי לנקה עם חברת התעופה הישראלית אל על. קורב לודאי שמחירי הטיסה יהיו יקרים יותר, אך יש נוסעים המעדיפים את הנוחות, הבטיחות והאמינות של אל על על פני חברות אחרות.

אתר חברת התעופה אל על- http://www.elal.co.li.
 

טיסות לסרי לנקה דרך סרי לנקן ארליינס

חברת התעופה הבינלאומית של סרי לנקה מפעילה קווים בינלאומיים למזרח הרחוק ולערים שונות באירופה. זוהי אפשרות נוספת לטוס לסרי לנקה, אך עלולה להיות יקרה יותר. תוכלו לטוס ליעד ביניים באירופה, ומשם לטוס לקולומבו, סרי לנקה בחברת התעופה של סרי לנקה.