עוד על סרי לנקה

אפשרות להגיע לוויטנאם מתאילנד ולחזור לתאילנ

שלום אני מתכננת לטוס לתאילנד לבלות שם במשך ...

אפשר כבר להתחיל לטרק בנפאל? :O :O

העונה מתחילה באוקטובר אבל אפשר כבר לצאת לטרקים??

דרך הגעה בסין

יש אוטובוס מליג'יאנג לדאלי?

סרי לנקה - מטבע בסרי לנקה

המטבע של סרי לנקה הוא הרופיה (הרופי) הסרי לנקי – Sri Lanka Rupee, הנקרא LKR, ומסומן כ – Rs. סרי לנקה היא מדינה יחסית זולה לטיול, אך היא מתייקרת כל הזמן, ובוודאי אינה זולה כמו הודו הקרובה. אם תדבקו בגסטהאוסים הפשוטים ביותר, בהם תשנו עם עוד אדם או יותר בחדר, תוכלו במקומות עממיים וזולים וכן תשתמשו בתחבורה הציבורית בלבד, תוכלו להתקיים מסכום נמוך למדי של כ - $25 - $20 ליום. עבור שהייה בגסטהאוסים טובים ונחמדים יותר, לא תצטרכו להוסיף הרבה יותר לסכום היומי, אלא כ - $10 - $20 ליום, כך שתשלמו כ - $30 - $45 ליום.

 

מומלץ להגיע לסרי לנקה עם מזומנים והמחאות נוסעים. בבנקים רבים ברחבי המדינה תוכלו להמיר המחאות נוסעים בקלות, בשער לא רע. אם תגיעו עם דולרים אמריקאים לא תתקלו בבעיות להחליף לרופיה המקומית בבנקים ואצל חלפני כספים הפזורים ברחובות. תוכלו גם להסתמך על כרטיס אשראי במרבית המקומות, שכן בערים פזורים כספומטים. תיתכן בעיה בעניין הכספומטים מכיוון שלעיתים ישנן בעיות עם מערכות החשמל, כך שהכספומטים לא יפעלו. לכן, שמרו תמיד על מזומן זמין עליכם. עם חלק מכרטיסי האשראי, של החברות הגדולות כויזה ומאסטרכרד, תוכלו למשוך כספים באמצעות סניפי בנקים גדולים.

 

שקל 1 = 30.74 רופיה סרי לנקית. 1 רופיה = 0.032 שקל. דוגמאות למחירים בסרי לנקה: בירה תעלה לכם בין 40 – 80 רופיות. מחיר ארוחה ממוצע נע בין 50 – 500 רופיות. שכירת רכב ונהג – כ- 3000 רופיות ליום.