עוד על סרי לנקה

מבקשת המלצה לטיול של שבועיים בהודו

שלום לכולם אני בת 50, מתכננת נסיעה להודו ...

מעבר למלונות קזינו במשולש הזהב בלאוס

היי, אני מעוניין לעבור יבשתית מתאילנד למלונות ...

זמן טיסה לנפאל מתאילנד?

כמה זמן זה טיסה מבנגקוק לקטמנדו? תודה

סרי לנקה

סרי לנקה


לטוס ולטייל בסרי לנקה במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את סרי לנקה בעשרות טיולים שונים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי סרי לנקה שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות פנים הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר.

מומחי זזנו ריכזו עבורכם את המידע הטוב, העדכני ביותר ואת מקומות הלינה המומלצים ביותר במחיר הטוב ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו סרי לנקה

סרי לנקה היא מזמן לא יעד לגולשים או תרמילאים בלבד ותופסת את מקומה כיעד לירח דבש, טיולים מאורגנים וטיולי ספורט אתגרי. סרי לנקה שוכנת על אי טרופי וקרובה ליבשת ההודית. בסרי לנקה תוכלו להתרשם מאתרים רבים המציעים מבט לתרבות העתיקה של בני המקום, ממקדשים, פגודות ואתרי ארכיאולוגיה שונים.

רוב האתרים הללו מרוכזים באזור הקרוי "משולש התרבות", או אזור הערים העתיקות – אזור במרכז האי, המושך אליו תיירים רבים ועולי רגל בודהיסטיים מקומיים המבקרים את האתרים הקדושים להם. תוכלו אף להתרשם מערים שוקקות וגדולות, כמו קולומבו, בירת סרי לנקה, בה ככל הנראה תתחילו ותסיימו את הטיול. קולומבו מהווה את מרכזה המסחרי והכלכלי של המדינה, ובה תוכלו לראות גורדי שחקים ואנשי עסקים לרוב.

המטיילים הישראלים בסרי לנקה
בסרי לנקה תמצאו משפחות רבות השוכרות מדריך שהוא גם נהג, קבוצות מאורגנות, גולשים רבים, ומעט תרמילאים, אך מספרם הולך ועולה. הטיולים המאורגנים וה"מדריכים- נהגים" מבטיחים ומקיימים סקירה של כלל האטרקציות המרכזיות בכל רחבי המדינה.

טיול מסוג זה נוהגים לערוך למשך 10 ימים עד שבועיים במהלך הטיול ה"נהג-מדריך" עושה עבורכם את כל המיקוחים למינהם, מסדר את מקומות הלינה ודואג בגדול, פשוט להכל. הגולשים מגיעים לסרי לנקה לחופים השונים כמו ארוגם ביי והיקאדווה הנחשבים למשובחים ביותר ברמה עולמית. מתקיימות בהן תחרויות ובכלל תחושה של "פסטיבל גלישה" למביני עניין...

 

בקולומבו תוכלו ליהנות מכל סוגי הלינה והמסעדות האפשריים, לכל סוגי התקציב, ותפגשו תרמילאים מכל העולם המטיילים במדינה. אם תרצו לטייל בנוחות ובקלות, ולא תמורת הון, תוכלו כאמור לשכור מדריך מקומי אשר ישמש לכם גם כנהג, וגם יתמקח עבורכם במקומות לינה ובאתרי תיירות שונים. זו דרך מאוד פופולארית לטייל בסרי לנקה ושווה ביותר!!!