עוד על פיליפינים

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

פיליפינים - ביטוח נסיעות לפיליפינים

כידוע, כל יציאה לחו"ל תדרוש מכם לרכוש פוליסת ביטח בהתאם לאופי הטיול ויעדו. פוליסת הביטוח תאפשר לכם לטייל וליהנות בראש שקט, מבלי לחשוש מה יקרה במקרה של תקלה, ביקור במרפאה או גניבה. ישנן פוליסות ביטוח מגוונות, וכל מטייל יבדוק איזו מהן היא המתאימה ביותר לצרכיו.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים

איי הפיליפינים המופלאים שוכנים בדרום מזרח אסיה. האיים הקסומים, מהווים יעד אולטימטיבי עבור אלה הרוצים להרגיש שהגיעו למקום שטרם נראה על פני כדור הארץ. לחובבי הטרקים שביניכם, אל דאגה, גם אתם תוכלו למצוא מה לעשות עם הנוף ההררי של איי הפיליפינים, ובג'ונגלים העוטים רבים מן האיים הללו.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים- ביטוח בפני גניבות

כל אחד שנגנב ממנו חפץ כלשהו בחו"ל, יודע שזו חוויה לא נעימה. למרות זאת, אם יש ברשותכם פוליסת ביטוח מתאימה, תוכלו לצמצם את עוגמת הנפש ולקבל החזרים על החפצים שנגנבו. הקפידו לוודא מה בדיוק מכסה הפוליסה שלכם. בנוסף, דעו כי לא תקבלו החזרים במידה ולא הגשתם תלונה מיד לאחר הגניבה, וכן אין החזר כספי בגין גניבה של כסף מזומן, משקפי ראייה ושמש, וציוד רפואי. מומלץ לשמור קבלות של מוצרים שאתם נושאים עמכם לחו"ל. במקרה של גניבה, יתכן ותקבלו פיצוי גבוה יותר על מוצרים שרכשתם לא מזמן.
 

ביטוח מטענים

יש שיעדיפו לעשות גם ביטוח מטענים. הוא עשוי לשמש אתכם במקרה של נזק או אובדן מזוודות. דעו כי תוכלו לפנות לביטוח רק לאחר שסיימתם את טיפולכם מול חברת התעופה או שדה התעופה. בכל אופן, הפיצוי בגין מקרים אלה לא גבוה במיוחד. אל תסמכו עליו, ואל תישאו עמכם חפצים יקרים מידי.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים- ביטוח רפואי

חשוב ביותר לרכוש ביטוח רפואי לפני יציאתכם מהארץ. כשאתם רחוקים מהארץ ומהתרבות המוכרת לכם, גם כאב בטן או ביקור במרפאה יכול להיות כאב ראש אם אין ברשותכם פוליסת בריאות.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים- ביטוח נופש בסיסי

נראה כי הפיליפינים הם יעד מצוין לנופש. מי שיסתפק בנופים עוצרי נשימה וחופי ים מדהימים, ויוותר על צלילות וטיפוס הרים, יכול להסתפק בביטוח רפואי בסיסי. את הביטוח תוכלו לרכוש דרך חברות האשראי, הביטוח וקופות החולים. בדקו שפוליסת הביטוח כוללת הטסה ארצה במקרה הצורך, וכי היא הולמת את מצבכם הרפואי.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים- ביטוח צלילה

איי הפיליפינים התברכו בחופים צלולים ויפים, לגונות ושוניות אלמוגים מרהיבות, ובעולם תת ימי מרתק וקסום. לכן לא כדאי לכם להחמיץ חוויה זו, ומוטב שתדאגו שיהיה ברשותכם ביטוח צלילה. הקפידו לבחור ביטוח המכסה את הפעילות הרצויה. ולבחון מהו אורכו של הביטוח, לאלו יעדים הוא תקף, מה גובה ההשתתפות העצמית ומה הוא מכסה.
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים- ביטוח תרמילאים

ביטוח תרמילאים מהווה את הכיסוי המקיף ביותר עבור מטיילים הרוצים להתנסות בחוויות שונות, הכוללות ספורט אתגרי ופעילות אקסטרים. איי הפיליפינים מזמנים לא מעט הזדמנויות לכך. רכסי ההרים והג'ונגלים שעל רבים מהם, משמשים נקודת מוצא טובה לטרקים ומסעות. לא מומלץ לצאת לטיול ארוך, מבלי שיש לכם ביטוח שיאבטח אתכם מפני תקלות ופציעות שעלולות לקרות בדרך. מעבר לכך, דאגו  שהביטוח שברשותכם יכלול איתור חילוץ, התייעצות עם רופא דובר עברית, אשפוז והטסה ארצה בעת הצורך.
 

קיימים עוד מספר ביטוחים. בחרו את הביטוח המתאים למטרת נסיעתכם ולמצבכם הבריאותי. אם אתם נוטלים תרופות בדרך קבוע, תדרשו לבטח עצמכם בפוליסה מתאימה. ככל שמצבכם הבריאותי מורכב יותר, מחיר הפוליסה יהיה יקר יותר.