עוד על פיליפינים

מבקשת המלצה לטיול של שבועיים בהודו

שלום לכולם אני בת 50, מתכננת נסיעה להודו ...

מעבר למלונות קזינו במשולש הזהב בלאוס

היי, אני מעוניין לעבור יבשתית מתאילנד למלונות ...

זמן טיסה לנפאל מתאילנד?

כמה זמן זה טיסה מבנגקוק לקטמנדו? תודה

פיליפינים

הפיליפינים


לטייל בפיליפינים במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שרובם ככולם חי ונושם את הפיליפינים בעשרות טיולים שונים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי בפיליפינים שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות פנים הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר.

מומחי זזנו ריכזו עבורכם את המידע הטוב, העדכני ביותר ואת מקומות הלינה המומלצים ביותר במחיר הטוב ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו


רפובליקת הפיליפינים, או כמו שהיא נקראת בשפת היום יום – "הפיליפינים", היא אחת המדינות היפות והמיוחדות ביותר בתבל. האם ידעתם שהפיליפינים הם בעצם קבוצה של 7107  איים? (!!!) איים אלו נמצאים בארכיפלג שבין הים הפיליפיני והים הסיני הדרומי, בדרום מזרח אסיה.

סוכני התיירות הפיליפינים חוזרים על סיסמת המדינה-  "המקום שבו אסיה מחייכת", ואכן, רובם הגדול של המקומיים מקבלים בשמחה את התיירים ומארחים אותם נפלא עם חיוך גדול.
 

לא פלא שתושבי הפיליפינים מחייכים. קבוצת האיים שעליהם הם גרים מזכירה לרבים ממבקריה את גן העדן כפי שהופיע בחלומותיהם. רצועות חול לבן אל מול מי קריסטל צלולים, ערסל תלוי בין שני עצי קוקוס טרופיים מקשטים את תמונת הנופש האידיאלית.

חופי הפיליפינים המדהימים מפורסמים גם בדגה העשירה והצבעונית ובשוניות האלמוגים היפהפיות וישנם לא מעט נקודות צלילה ושנירקול מצויינות ברחבי המדינה.

אבל לא רק הים מושך את כל תשומת הלב של התיירים שמבקרים בארץ טרופית זו. ישנם עוד המון אטרקציות ברחבי הפיליפינים ביניהם כפרים מסורתיים בצפון המדינה, טראסות אורז ענקיות, הרי געש, ג'ונגלים ועוד המון טבע שמשולב באופן מיוחד מאוד עם המסורתיות המקומית והקדמה שבאה מהמערב.