עוד על פרו

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

פרו - ביטוח נסיעות לפרו

יש דברים שלא מתעסקים איתם. ביטוח ללא ספק מקבל מקום של כבוד ברשימה זו. כאשר פורשים כנפיים למקומות רחוקים יש לזכור לתלות רשת בטחון שתגן עלינו בעת צרה, ובמיוחד כך הדבר במידה ומדובר בטיול למדינות אקזוטיות יותר, פרו אחת מהן כמובן. הביטוח יבטיח את קבלת הטיפול המלא והמידי בכל מקום אליו תפסע אם וכאשר תעלה בעיה מסוימת- ושלא נדע מצרות.
 

ביטוח נסיעות לפרו יקיף בדרך כלל סעיפים מהותיים עליהם לא חלה גמישות וכאלו אחרים אשר ישתנו מפוליסה לפוליסה בהתאם לפרמטרים השונים שמאפיינים את סוג הטיול שבפתח ואת תכנו. מבין פריטי החובה שנכללים תמיד מופיעים בין היתר, הטסה לבית חולים בישראל במקרה הצורך, ואף כיסוי במידה של פגיעות הנובעות מפעילות אקסטרים כלשהי כגון: סנפלינג, ראפטינג, טיפוס ורבים נוספים שמחכים לנו ממש מעבר לפינה.
 

התאמת הפוליסה

תחילה, יש להבין מה עומד מולכם, ובמילים בהירות יותר- מהם סעיפי הפוליסה ובמה היא עוסקת. רכישת הביטוח כלל אינה נובעת מפרנויה כלשהי, אלא מזהירות ורצון להיות מכוסים ומוגנים, בתקווה כמובן שהכל ינוע על פי התכנית וכלל לא יעשה שימוש בה. הביטוח אשר נכלל ברשימת ההצעות מטעם חברות האשראי השונות, ברובו מהווה כיסוי בסיסי בלבד ומתאים לרוב לנסיעות קצרות במדינות מערביות. טיול לדרום אמריקה, ובמקרה שלנו, פרו, אינו נכלל ברשימה הנ"ל.
 

בדקו את ההצעות השונות ואת תכנן ובחרו בביטוח שמתאים לאופי הטיול שלכם. פרו היא מדינה אקזוטית, רובכם או כולכם תרצו פעם אחת לטבול בעולם האקסטרים, בין אם בצורה מתונה או קיצונית יותר ולכן מומלץ לכוון לפוליסה מקיפה יותר.
 

איפה עושים את זה?

ביטוח נסיעות לפרו ניתן לרכוש דרך מספר רב של חברות פרטיות או מקופות החולים. הדרך הטובה ביותר לקבל את הפרטים המלאים היא בעזרתו של מחקר אינטרנטי. השקיעו כחצי שעה עד שעה בחיפושים. כל החברות שעוסקות בדבר מפרסמות בגוגל ותוכלו לקבל הצעות מחיר שמשתנות מעת לעת בהתאם לפרמטרי החיפוש שתזינו לתוך אתר חברת הביטוח. לרוב, כלל לא תצטרכו להגיע לשיחה טלפונית עם נציג חברה.

באתרים השונים יבקשו מכם למלא גיל, מצב בריאתי, פרטים אודות אופי הטיול ומספר ימי שהיה מוערך- ולאחר כל אלה, תוצג בפניכם הצעת המחיר של החברה. שימו לב כי הזנת פרטים שונים תביא לתוצאות שונות והקפידו על דיוק, על- מנת לקבל את המחיר הריאלי שמשקף את צרכיכם.
 

נוסף על כך, קיימים אתרים שונים המאגדים בתוכם מנוע חיפוש לפוליסות ביטוח שונות וסורקות על- פי פרמטרים שתזינו אליהם את כל ההצעות הרלוונטיות ממספר חברות ביטוח בו זמנית. בין אלו תוכלו למצוא את זאפ ואתר וובי.
 

לקראת הנסיעה וטיפים נוספים

ביטוח נסיעות לפרו יש להסדיר בישראל כמובן, טרם יציאתכם. דעו כי הביטוח מכסה אתכם כל עוד עמדתם באחריות מינימלית בהתאם לסוג המקרה. דעו את חוקי המדינה ואת נהליה. במצב בו תבחרו לעלות על ההגה, עליכם לציית לחוקי התנועה. חריגה מנהלים ותקנות ברורות תוביל ברוב המקרים לאחריות אישית מלאה של המבוטח ותישלל מכם הזכות לעשות שימוש בפוליסה בעת הצורך.
 

במידה והתארך הטיול, זכרו כי ניתן יהיה להאריך את הפוליסה כל עוד הפוליסה הנוכחית טרם פגה. לא תהיה לכם אפשרות לעשות זאת בעודכם בפרו או בכל יעד אחר במידה והפוליסה פגה.
 

ביטוח נסיעות לפרו הוא דבר הכרחי וקחו אותו כחלק בלתי נפרד מהחוויה הנהדרת שאליהם פניכם מועדות- ממש כמו רכישת כרטיס הטיסה. העיקר שתהיו בריאים ושהטיול יהווה רק חוויה נהדרת בלתי נשכחת.

עוד בזזנו:

טיסות פנים בפרו
טיסות לפרו
טיול מאורגן לפרו