עוד על פרגוואי

עזרה בתכנון :)

עזרה בתכנון טיול דרום אמריקה ינואר צריך עזרה! ...

איך מגיעים מלה פאז - בוליביה לאקוודור

שלום לכולם רציתי לדעת איך אני מגיעה מלה פאז ...

שבועיים בפרו

שלום, שמי אור, בן 25. אני מצטרף לחברתי לירן ...

פרגוואי


לטייל בפרגוואי במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את פרגוואי בעשרות טיולים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי פרגוואי שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן קבלו גישה ישירה לחברות הטיסה הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו פרגוואי

פרגוואי הייתה עד לא מזמן אחת המדינות המבודדות בדרום אמריקה, הן מבחינה פוליטית והן מבחינה גיאוגרפית ותיירותית. בשנים האחרונות מנסה פרגוואי להיפתח לשכנותיה ולתיירים, אך ללא הצלחה...עדיין היא אינה יעד מועדף על המטיילים הישראלים ותיירות חוץ בכלל בשל מיעוט האטרקציות שיש בה וגם בגלל שהיא עדיין נחשבת למסוכנת ואלימה.
 

מה כן יש בה? עיר גדולה בשם אסונסיון שמשמשת גם כעיר הבירה ושוכנת על גדות נהר, העיר נראית ממש שקטה ורגועה אולם גם היא מעט מסוכנת ולא פעם קורה שתיירים נשדדים בה לאור יום. בפרגוואי יש גם פארקים לאומיים יפים, אך האטרקציה העיקרית בה היא אזור הצ'אקו שזהו אזור עצום וצחיח המשכן חיות פרא רבות וציפורים נדירות.

מעוט הישראלים ש"מעז" להכנס לפרגוואי, עושה זאת ע"מ  להגיע לעיר סיודד דל אסטה שם נמצא "שוק הגנבים", שוק של מכשירי אלקטרוניקה מאד זולים וכנראה גם גנובים. מעבר הגבול בו אותו מיעוט משתמש הוא באזור משולש הגבולות עם ארגנטינה וברזיל.