עוד על מקסיקו

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

מקסיקו - ביטוח נסיעות למקסיקו

חופשה או טיול במקסיקו מעלים אצל רובנו שתי אסוציאציות. הראשונה מתקשרת לכל הסיפורים והסרטים שקראנו וראינו על חופשות במקסיקו, עם הרבה אלכוהול באוויר, מוזיקה מעולה, אוכל משובח ובסוף היום גם תחושה כללית של מסיבה אחת גדולה, רצוי עם סומבררו על הראש.
 

השנייה מתקשרת למסע היסטורי, בין מסורות עתיקות כמו אלו של המאיה ושל האינקה, האינדיאנים של אמריקה ותרבויות מרתקות אחרות שכולן מתכנסות ביחד תחת החסות של מקסיקו. בין אם אתם בדרך לטיול תרמילאים שכולו הכרות עם התרבויות האלו או פשוט רוצים שבועיים שלושה של בטן-גב באקפולקו או קנקון, יש דבר אחד שאתם חייבים לדאוג לו: ביטוח נסיעות.  
 

ביטוח כבודה למקסיקו

כמו מרבית פוליסות הביטוח הקשורות לנסיעות לחו"ל, גם ביטוח נסיעות למקסיקו מתחלק לכמה חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא ביטוח של הכבודה, כלומר המטען שלכם. כשמדברים על מטען מדברים על המזוודה או התרמיל אבל גם על תיקים קטנים וכבודה שאתם נושאים אתכם ביומיום או עולים איתה למטוס.

אובדן, גניבה או היעלמות מיסתורית של כבודה כלשהי, ואתם מקבלים פיצוי מחברת הביטוח. ביטוח כבודה מיוחד ניתן על טלפונים סלולריים, על מחשבים ניידים ועוד ציוד שאתם לוקחים אתכם למקסיקו ויכולים לבטח לכל צרה שלא תהיה.
 

למה כל כך חשוב לעשות ביטוח בריאות?

בכל נסיעה לחו"ל חשוב מאד לעשות גם ביטוח בריאות, הוא חלק עיקרי נוסף בפוליסת ביטוח נסיעות. כשמדובר על ביטוח נסיעות למקסיקו סעיף הבריאות הוא קריטי במיוחד. הרשויות במקסיקו יחייבו אתכם בסכומי עתק על אישפוז בבית חולים ואפילו טיפול רפואי קטן.

יש סכנות רבות בדרך שיכולות להביא לתאונות ופציעות ואף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו בלי ביטוח רפואי בבית חולים נידח בכפר במקסיקו. חשוב לחתום על פוליסה שכוללת גם הטסה לישראל במקרה חירום.
 

סעיפים מיוחדים לתרמילאים

אם אתם מגיעים למקסיקו במסגרת של טיול תרמילאים ארוך במרכז אמריקה או בדרום אמריקה, או יוצאים למסע במקסיקו בלבד, ישנם סעיפים מיוחדים בתוך כל ביטוח נסיעות למקסיקו שמוקדשים לתרמילאים ולסכנות שיכולות להופיע בדרך.

כך למשל יש ביטוח בריאות מורחב שכולל יותר סעיפים ואפשרויות, אפשרויות חילוץ ופינוי והטסה הביתה בעת הצורך. מומלץ מאד לחתום על ביטוח נסיעות למקסיקו שמיוחד לתרמילאים, במיוחד אם אתם עומדים לבלות במדינה זמן רב.
 

אל תמהרו לחתום

מכיוון שמדובר במדינה שנחשבת אמנם תיירותית אבל מחזיקה בלא מעט סכנות בדרך, חשוב לוודא שפוליסת ביטוח נסיעות למקסיקו תכלול את כל הסעיפים שמגנים עליכם– מאובדן של תיקים ומזוודות ועד לביטוח הבריאות המקיף ביותר שתוכלו לקבל במסגרת הפוליסה, בייחוד אם אתם מתכננים טיול ארוך.
 

מומלץ לקבל הצעות מכמה חברות ביטוח ולא להסתפק בהצעה הראשונה שנותנים לכם, לעשות סקר שוק ולבדוק כמה אתם משלמים בכל חברה ורק לאחר שבדקתם את כל האותיות הקטנות, את המספרים ואת התנאים, חיתמו על הפוליסה.
 

היום חתימה על ביטוח נסיעות למקסיקו או לכל מקום אחר היא תהליך די פשוט ואחרי שמצאתם את הפוליסה הטובה ביותר לטיול שלכם, תוכלו לחתום ולשכוח מהעניין.
 

זמינות 24 שעות ביממה

אחד הדברים החשובים שאסור לשכוח לבדוק הוא את הזמינות של מוקד חברת הביטוח במקרה שאתם צריכים להפעיל את הביטוח. העובדה שמקסיקו נמצאת בצד השני של העולם פירושה שתהיו חייבים לעבוד מול חברה שהמוקד שלה פועל 24 שעות ביממה ותמיד יש בו מענה. לכן לא כדאי להסתפק בחברת ביטוח קטנה ללא מוקד חירום. בידקו גם את הפרט הזה כדי שתוכלו להרגיש הכי בטוחים ומכוסים שיש ולהנות מהמדינה המדהימה הזאת.

עוד בזזנו:
טיסות למקסיקו
טיסות פנים במקסיקו
טיול מאורגן למקסיקו
בתי מלון במקסיקו
נופש במקסיקו