עוד על המלדיביים

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

המלדיביים - ביטוח נסיעות למלדיביים

האיים המלדיביים הם יעד אידיאלי למי שמחפש שקט ושלווה אינסופיים, בתוספת מי ים תכולים, חופים לבנים שוניות אלמוגים ובקתות מפנקות. למרות זאת, תחושת השלווה שתלווה אתכם לאורך שהותכם במלדיביים, לא תפתור אתכם מן הצורך לעשות ביטוח נסיעות למלדיביים לפני צאתכם את הארץ.
 

ביטוח נסיעות למלדיביים

ביטוח נסיעות למלדיביים יפצה אתכם בעת הצורך על טיפול רפואי שתזדקקו לו, או על ציוד שנגנב מכם. כל זאת בהתאם לביטוח שתרכשו.
 

כך תבחרו ביטוח נסיעות למלדיביים

כאשר אתם בוחרים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, עליכם להתחשב בשני קריטריונים. האחד, מהו מצבכם הרפואי- האם הוא תקין? האם אתם נוטלים תרופות על בסיס קבוע? וכדומה. הקריטריון השני, הוא היעד אליו תטוסו ומה אופי הפעילות שלכם במקום. ככלל, ככל שמצבכם הרפואי בעייתי יותר, הביטוח שתדרשו אליו יהיה יקר יותר. (מחלות לב, סוכרת ועוד).
 

לפניכם מספר דוגמאות של ביטוח נסיעות למלדיביים
 

ביטוח נופש בסיסי

מטיילים רבים מגיעים למלדיביים כדי לרבוץ על החופים, ליהנות מהמלונות המפנקים ומהקסם המהלך על האיים. המלדיביים הם יעד אידיאלי לירח דבש, ולנופש רומנטי ושליו. אם אין בכוונתכם לצלול באתרי השונים או להתנסות בספורט ימי, פוליסת הביטוח הבסיסית תהיה מספקת עבורכם. ביטוח בסיסי יפצה אתכם על ביקורי רופא ורכישת תרופות (בכפוף להצגת מרשם הרופא המקומי). בכל זאת רצוי לוודא שהפוליסה כוללת הטסה ארצה במקרה של פציעה או תקלה רפואית.
 

ביטוח לצוללנים

באיים המלדיביים תגלו אתרי צלילה מיוחדים ומופלאים. לא כדאי להחמיץ את החוויה הזו, אם יש באפשרותכם לצלול. לשם כך, עליכם לדאוג לביטוח צלילה מתאים. בדקו את היקף הפוליסה, לאילו יעדים הוא תקף ולכמה זמן, כמו גם מהו גובה הפיצוי שהביטוח מתחייב אליו בעת הצורך.
 

ביטוח נסיעות למלדיביים עבור תרמילאים

זה נכון שהאיים המלדיביים אינם יעד תרמילאי טיפוסי. למרות זאת, תוכלו להתנסות כאן בצלילה ובספורט ימי מגוון, הכולל שיט מסוגים שונים, ומפגש עם חיות מים שונות (במלדיביים ישנם גם כרישים). על מנת שלא תרגישו שפעילותכם מוגבלת על האיים, דאגו לעשות ביטוח תרמילאים.

זהו הביטוח המקיף והטוב ביותר עבור מטיילים. ביטוח התרמילאים כולל איתור וחילוץ, התייעצות עם רופא דובר עברית, טיפול בכל סידורי האשפוז בבית החולים המקומי, כולל הטסה ארצה אם יש צורך בכך. מעבר לכך, ישנם מטיילים המגיעים למלדיביים מארצות שונות במזרח הרחוק, דוגמת תאילנד והודו- ביטוח תרמילאים הוא האופטימאלי עבור טיול מסוג זה.


ביטוח מפני גניבות

האיים המלדיביים הם אמנם מקום קסום ומופלא, אך כלל אינו זול. משום כך מומלץ להגיע לכאן מצוידים ומאובזרים, ולהימנע מקניות מקומיות. (מצלמות תת ימיות, טלפונים סלולאריים וכדוצא בזה). זוהי סיבה מספיק טובה לבטח עצמכם מפני גניבות אפשריות. בכל פוליסת ביטוח בדקו את היקף הפיצוי ואת התכולה המבוטחת. אם רכשתם ציוד במיוחד לקראת הטיול, שמרו את הקבלות למקרה של גניבה או אובדן, כיוון שחברות הביטוח קובעות את גובה הפיצוי גם על סמך התיישנותם של החפצים. למרות הכל, היו זהירים, כיוון שאין פיצוי עבור גניבה של משקפי שמש וראייה, כסף במזומן וציוד רפואי כלשהו.
 

ביטוח מטענים

סוג נוסף של ביטוח נסיעות למלדיביים, הינו על המזוודות שברשותכם. במקרה של נזק או אובדן המזוודה, תוכלו לתבוע פיצוי מחברת הביטוח שלכם. ההליך יתאפשר רק לאחר הגשת תלונה מסודרת מול נמל התעופה או חברת התעופה בה נסעתם, וקבלת תשובה סופית מהן. הפיצוי הכספי אינו גבוה, ומומלץ לשאת את החפצים היקרים לכם עמכם.