עוד על המלדיביים

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

המלדיביים - טיסות למלדיביים

המלדיביים הינם שרשרת של מעל ל- 1,000 איים מופלאים, המספקים למטיילים בהם חופי ים בלתי נגמרים, אטרקציות ימיות מגוונות, אתרי נופש מפנקים ונוף מדהים ומיוחד.
 

עלות נופש במלדיביים נחשבת ליקרה, וכך גם טיסות למלדיביים. דרך אחת להוזיל את עלויות הטיסה והלינה היא באמצעות רכישה של חבילות נופש הכוללות את מחירי הטיסה, הלינה האוכל וכדומה. דרך אחרת לחסוך בעלויות יכולה להתאים למי מכם שמגיע למלדיביים מהמזרח הרחוק (סרי לנקה, הודו וכדומה), שהטיסות מיעדים אלו זולות יותר, וזמן הטיסה קצר יותר.
 

טיסות למלדיביים מסרי לנקה

ישנם מטיילים המתכננים מראש טיול לסרי לנקה ולמלדיביים. האיים המלדיביים נמצאים במרחק טיסה של כשעה ורבע מהאי סרי לנקה. (האיים המלדיביים שוכנים באוקיינוס ההודי דרומית מערבית לסרי לנקה), מעבר ליתרון הקרבה בין שני היעדים, זוהי הזדמנות מצוינת לשלב בין שני עולמות תרבותיים וגיאוגרפיים שונים לחלוטין זה מזה. בנוסף, השהייה בסרי לנקה נחשבת לזולה ונוחה לטיולים עצמאיים, מה שמותיר אתכם עם תקציב גדול יותר לנופש באיים המלדיביים, הנחשב ליקר ביחס למקומות אחרים.
 

במהלך הטיול שלכם בסרי לנקה תוכלו ליצור קשר עם סוכנויות סרי לנקיות שונות, כמו גם עם סוכנויות ואתרי נופש במלדיביים ולרכוש חבילה שתתאים עבורכם. חבילה שתכלול את עלויות הטיסה והאירוח. בסיום הטיול שלכם באיים המלדיביים, תוכלו לטוס בחזרה לסרי לנקה, אך זה הכרח.תוכלו לטוס לישראל גם דרך יעד כלשהו באירופה.
 

חברת התעופה הלאומית של סרי לנקה מפעילה קווים למלדיביים.

אתר חברת סרילנקן אירליינס- http://www.srilankan.com/.
 

היצע מגוון של טיסות למלדיביים

כיוון שהאיים המלדיביים מהווים יעד תיירותי מבוקש עבור מטיילים ונופשים רבים מכל רחבי העולם, חברות תעופה רבות מספקות היצע נרחב של טיסות למלדיביים.
 

טיסות למלדיביים מישראל

הטיסות היוצאות מישראל אינן ישירות, והן כוללות עצירה ביעדי ביניים. חברת התעופה אל על, כמו גם חברות רבות אחרות מוציאות טיסות למלדיביים.

טיסות למלדיביים אורכות כ- 10.5 שעות, לא כולל השהות ביעד ביניים. זמן הטיסה מתל אביב לסרי לנקה הוא 9 שעות, וזמן הטיסה מסרי לנקה למלדיביים, הינו כשעה ורבע עד שעה וחצי.
 

טיסות למלדיביים, טיפ לדרך

אם אתם מתכננים לבקר במלדיביים כחלק מטיול כלשהו במזרח הרחוק, מומלץ לבחון גם את האפשרות לרכישת כרטיסי הטיסה או חבילת נופש (שהיא משתלמת יותר במלדיביים), דרך הסוכנויות המקומיות במזרח הרחוק. לדוגמא, אם אתם טסים לסרי לנקה ומשם לאיים המלדיביים, מומלץ להשוות את מחיר הטיסה מישראל למלדיביים (טיסה שאף היא עוצרת בסרי לנקה וממשיכה משם למלדיביים) לעומת עלות  כרטיס הטיסה או חבילת הנופש בסרי לנקה  לאיים המלדיביים.
 

בנוסף, העונה החמה  באיים המלדיביים הינה בין החודשים נובמבר- מאי. בתקופה זו תיירים רבים מכל העולם מציפים את האיים ואתרי הנופש בתפוסה מלאה. זכרו כי בחודשים אלה נחגגים חגים נוצריים רבים (הסילבסטר, חג המולד וכדומה). סיבה זו מייקרת עוד יותר את מחירי הנופש במקום. לעיתים מומלץ לבקר במלדיביים שלא בחודשי העונה החמה. חודשים אלו נחשבים לעונה הגשומה ועונת המונסונים במלדיביים, אך מטיילים רבים מעידים כי הימים בתקופה זו נוחים מאוד, ומחירי הטיסות והמלונות זולים בצורה משמעותית ביחס לחודשי העונה החמה.
 

לסיכום, מכיוון שהדרך הנפוצה לרכוש כרטיסי טיסה למלדיביים הינה דרך סוכנויות הנסיעות השונות, המציעות חבילות נופש מגוונות- רצוי מאוד לערוך סקר קצר ולבחון את ההצעות שקיבלתם. בנוסף, סוכני הנסיעות הסרי לנקים, ובעלי המלונות והריזורטים באיים המלדיביים נחשבים לאדיבים, ויספקו לכם את מלוא המידע, כדי שתגיעו להחלטה.