עוד על לאוס

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

לאוס - ביטוח נסיעות ללאוס

אחרי שארגנתם טיול, דאגתם להסדרי הטיסה, הזמנתם בתי מלון, יצרתם קשר עם ישראלים  והכנתם את רשימת המקומות שאסור לכם לפספס, הגיע הזמן לדאוג לעצמכם באמת ולבטח את עצמכם לפני יציאתכם מהארץ. ביטוח הנסיעות ידאג לבטח אתכם בכל מקרה של חולי, פציעה, אשפוז, גניבה ואובדן.
 

ביטוח נסיעות ללאוס

לאוס היא מדינה קסומה, רגועה ושלווה בדרום מזרח אסיה. תוכלו לעשות לטרקים מופלאים באזור ההררי שלה בצפון המדינה, ותוכלו להתפנק ולרבוץ כל היום בזולה הפרטית שלכם באחד מ 4,000 האיים שבדרום לאוס. בנוסף לכך, מטיילים רבים פוקדים את לאוס כחלק מטיול כולל באזור, או "קופצים" לביקור של הירגעות לאחר טיול ממושך בתאילנד. לפרמטרים הללו יש השפעה על איזה ביטוח נסיעות ללאוס תבחרו לעשות.
 

ביטוח בריאות

ביטוחי הבריאות משתנים בהתאם למצבכם הבריאותי ולמטרת הטיול. הביטוח נועד לכסות אתכם במקרה של פציעה או מחלה בעת שהותכם בחו"ל. הוא יעניק לכם החזר כספי על תרופות, וידאג לחלץ אתכם בעת הצורך- כל זאת בהתאם לפוליסת הביטוח שברשותכם. מחירה של פוליסת הביטוח עולה ביחס למצבכם הרפואי ולהיקף הכיסוי הרצוי. נציג לפניכם מספר פוליסות אפשריות.

 

ביטוח נסיעות ללאוס- פוליסה בסיסית

פוליסת ביטוח בסיסית מתאימה בעיקר לנופש ולחופשות נטולות פעילות אתגרית. ודאו שהפוליסה כוללת הטסה לארץ במידת הצורך. אם מטרת נסיעתכם היא לנפוש בלאוס, לרבוץ על גדות הנהר ולסייר ברחובות הערים, תוכלו להסתפק בפוליסה בסיסית. זאת בתאני שמצבכם הבריאותי תקין. תוכלו לרכוש את הפוליסה דרך קופת החולים, סוכנויות הביטוח וחברות האשראי.
 

ביטוח תרמילאים

תרמילאים רבים מגיעים ללאוס כחלק מטיול נרחב יותר, המשלב בתוכו טרקים, רפטינג ופעילות אקסטרים. בלאוס תוכלו ליהנות, בנוסף, מטיולי אופניים ואופנועים. לכן מומלץ לרכוש פוליסה המכסה פעילות אתגרית, ומספקת שירותי איתור וחילוץ והתייעצות עם רופא הדובר את השפה העברית.

 

ביטוח מחלות כרוניות/ מחלות קשות

מטיילים הסובלים ממחלות כרוניות (סוכרת, לחץ דם), ממצב בריאותי מורכב, או סובלים ממחלה קשה, נדרשים לבטח עצמם בפוליסת ביטוח ההולמת את מצבם. מטיילים אלו נוטלים תרופות דרך קבע, גם בעת שהותם בחו"ל, ומצבם הבריאותי מסוכן יותר מיתר המטיילים. לכן עליהם לוודא בקפידה שהביטוח שהם רוכשים עונה על צורכיהם הרפואיים. אלו הן הפוליסות השכיחות ביותר, אך תוכלו למצוא פוליסות ביטוח נסיעות ללאוס ממוקדות יותר עבורכם.
 

ביטוח מפני גניבה ואובדן

ביטוח נסיעות ללאוס מכסה מקרים של אובדן וגניבת ציוד, אך מוטלת עליכם האחריות לוודא את גובה ההשתתפות העצמית ואיזו תכולה מבוטחת.

כדאי מאוד שתדעו כי פוליסות הביטוח אינן מכסות אובדן של ציוד רפואי, משקפי ראייה ושמש וכסף מזומן. תוכלו לקבל החזרים כספיים עקב גניבה, רק אם תגישו תלונה במקום. אחרת לא תהיה בידכם עדות לאירוע. דעו כי חברות הביטוח מייחסות חשיבות להתיישנות החפצים. אם רכשתם משהו בסמוך לטיסה ונשאתם אותו עמכם, כדאי לשמור את הקבלה.
 

ביטוח נסיעות ללאוס- ביטוח מטענים

במקרה של נזק או אובדן של המזוודות שלכם, תוכלו לגשת לחברת הביטוח לתבוע החזר. התהליך יתבצע רק לאחר הגשת תלונה בפני חברת התעופה או שדה התעופה, ורק בתום טיפולן. ההחזר הוא לא גבוה, כך שלא ממומלץ לקחת עמכם חפצים יקרי ערך.