עוד על לאוס

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

לאוס - טיול מאורגן ללאוס

טיול מאורגן הוא הפתרון הנוח עבור מטיילים בעלי אופי מסוים. למשל,  מטיילים היוצאים לחופשה משפחתית; מטיילים שנרתעים לטייל לבד, ומטיילים שמעדיפים לחסוך מעצמם את מסכת תכנון הטיול. בחירה בטיול מאורגן תאפשר לכם ליהנות מאטרקציות ואתרים רבים. תבקרו ביותר אתרים מכפי שהייתם מספיקים לפקוד בטיול עצמאי. בנוסף, לא תדרשו לדאוג לסידורי הטיסה ולבחירת המלון, המוזיאון או המסעדה הטובה באזור.
 

טיול מאורגן ללאוס

לאוס היא יעד ייחודי ביותר. היא שוכנת בדרום מזרח אסיה, וחולקת בין היתר גבול עם תאילנד וויאטנם, לאוס מהווה מעין דגם אותנטי של המזרח הרחוק. זאת הודות לעובדה, שבשונה משכנותיה, היא פתחה את שעריה בפני תיירים לפני מספר שנים. התוצאה היא שהתיירים המגיעים לשם יכולים ליהנות מחוויה תרבותית אותנטית של כפרים, דרכי עפר, שבטים עממיים ונזירים.

כל זאת בתוספת נוף מושלם של הרים, ג'ונגלים רחבי ידיים, צמחיה מוריקה, מפלים ונהר המקונג המופלא. מרבית האטרקציות למטיילים ממוקמות בצפון המדינה, אך אט אט גם הדרום זוכה לביקורי המטיילים.הטיולים המאורגנים הינם מקיפים, וכוללים את מיטב האטרקציות בכל אזור.
 

הצעת מסלול- טיול מאורגן ללאוס

את ביקורכם הראשון בלאוס תעשו בעיר לואנג פראבאנג, אליה תגיעו דרך בנגקוק, תאילנד. לואנג פראבאנג היא עיר הבירה הקדומה של לאוס, ואחת המתויירת בלאוס.

היא שוכנת בצפון המדינה, ונמצאת ברשימת אתרי המורשת של אונסק"ו. זאת הודות למבנים הארכיטקטוניים והמקדשים הבודהיסטים השוכנים בה. הסיור בעיר יוקדש למבנים הקדושים והחשובים, תוך למידה על מאפייניהם הארכיטקנוניים, הידועים כיצירות אומנות מופלאות. בין יעדי הסיור נמצא גם ארמון המלך, המשמש כמוזיאון פתוח למבקרים, כמו גם המקדש הבודהיסטי המפורסם ואט סיאנג טונג.

 בנוסף, תסיירו בכפרים ובבריכות המים המצויות באזור.
 

אטרקציה נוספת בעיר היא שיט על נהר המקונג. תוכלו לצפות במפלי קואנג סי, המרהיבים. בין לבין, קרוב לודאי שתסיירו בשווקים השונים, ותיהנו מחגיגה ססגונית של תרבויות, אנשים וצבעים.
 

פקסה

מלואנג פראבאנגתטוסו לפקסה, שם תזכו לשוט על מי הנהר ואף לבקר במקדש עתיק.
 

האי קונג- 4,000 האיים.

4,000 האיים הם בגדר ביקור חובה לכל מטייל בלאוס. איים אלו מוקפים בנהר המקונג, הזורם לכל אורכה של לאוס. קטע נהר זה רחב יותר, וכך נוצרו להם האיים הקסומים הכלואים בו.

האי קונג נחשב לגדול מכולם, בו תחשפו לתרבות ואורחות החיים שפתחו המקומיים באזור, דוגמת ענף הדיג וכדומה. סיור בסירה ממונעת יאפשר לכם לצפות באיים נוספים לאורך הנהר ובדולפינים השוכנים במימיו. משם ישנה האפשרות לעבור את הגבול לתאילנד השכנה ולהמשיך בטיול.

 

טיול מאורגן ללאוס כחלק מטיול גדול יותר

לאוס שוכנת בין מדינות קסומות ומרתקות, כמו- תאילנד, ויאטנם, קמבודיה, מיאנמר וסין. לכן טיולים מאורגנים רבים כורכים בטיול אחד מסלול החולש על פני כמה מדינות.
 

בבחירת טיול מאורגן, שימו לב אלו מדינות הוא מציע עבורכם, ומהן הערים בהם הטיול מתמקד. ישנה יותר מאופציה אחת.

הערים הצפוניות המתויירות ביותר הן הבירה ויינטיאן,הממלכה הקדומה- לואנג פראבאנג, ועיירת הנופש ושיט האבובים המפורסם-ואנג ויאנג.