עוד על לאוס

מבקשת המלצה לטיול של שבועיים בהודו

שלום לכולם אני בת 50, מתכננת נסיעה להודו ...

מעבר למלונות קזינו במשולש הזהב בלאוס

היי, אני מעוניין לעבור יבשתית מתאילנד למלונות ...

זמן טיסה לנפאל מתאילנד?

כמה זמן זה טיסה מבנגקוק לקטמנדו? תודה

לאוס

ואנג וייאנג, לאוסלטייל בלאוס במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו  שחיים ונושמים את לאוס ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי לאוס שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות שיספקו לכם את  המחיר הטוב ביותר.

קבלו גישה ישירה למקומות הלינה המומלצים ביותר במחיר הטוב ביותר!

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו

לאוס היא ה"הודו" של דרום מזרח אסיה הכוללת את המדינות תאילנד, קמבודיה, וייטנאם, מיאנמר וכמובן... לאוס. אז ברוכים הבאים ללאוס! במציאות של היום, כבר קשה למצוא, אפילו במזרח הרחוק, מקומות שמסרבים להתפתח ושמרו על האותנטיות התרבותית שלהם. זוהי הסיבה שהביקור בלאוס הוא כל כך מרתק ומיוחד. לאוס ידועה בשדות הירקרקים האינסופיים שלה, הנוף ההררי המשובח והצוקים הנפלאים המופיעים פתאום משום מקום...


התרמילאים בלאוס
הגרעין המרכזי של מטיילי לאוס נחלק לשלושה:

תרמילאי הודו
הגיעו לאזור תאילנד וחטפו געגועים לשקט ו"תחושת עולם שלישי" אוריינטלית, שקטה ואותנטית.

מטיילי "תאילנד, לאוס, קמבודיה וייטנאם"
שצרוף מילים אלו נאמר על ידם 70 פעם ביום כאשר הם מספרים על מסלולם, המתרכז במדינות דרום מזרח אסיה. מטיילים אלו עוברים יבשתית ממדינה למדינה, חוזרים לבנגקוק והביתה. ה"מקצוענים" שבניהם משלבים בטיול את סין.

טיילי "תאילנד- לאוס"
חבר'ה אלו מבלים את עיקר הטיול (בד"כ עד חודש וחצי) בתאילנד, אך חשוב להם להרגיש קצת "מזרח אמיתי" ולכן קופצים לביקור בלאוס מבלי לוותר כמובן על שייט האבובים המפורסם של ואנג ויאנג. (והוא אכן  מומלץ!)


הכניסה מתאילנד לתוך שטחה של לאוס מרגיש כמו מסע חזרה בזמן כאשר האנשים והשפה דומים אבל המבנים, הביגוד, הכבישים והסגנון בכלל נראה כאילו שייכים לעבר. גולת הכותרת של לאוס מבחינת חלק גדול מהתיירים היא עיירת הנופש המקסימה ואנג ויאנג ((vang vieng. אחרים מתאהבים בעיר ההיסטורית בעלת האופי הבודהיסטי - לואנג פראבנג  ((Luang Prabang או בארבעת אלפים האיים על נהר המקונג בדרום הארץ. לאוס ידועה בעיקר בשלווה וב'זולה'  שאפשר לתפוס בכפרים הירוקים ובנופה המרגיע אבל לא רק שלווה ורוגע יש ללאוס להציע למבקריה אלא גם לא מעט אתרי עניין, מקומות היסטוריים, חיי לילה, ראפטינג, טראקים, אוכל מצוין ועוד. תרמילאים בעלי ניסיון במזרח מגדירים את לאוס כשילוב של הודו ותאילנד.