עוד על ג'מייקה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

ג'מייקה - ביטוח נסיעות לג'מייקה

כמו בכל טיול רחוק מהבית, גם כאשר נוסעים ליעד רגוע ובלייני כמו ג'מייקה כדאי לקחת איתנו ביטוח נסיעות מתאים. ביטוח נסיעות לג'מייקה כמו ביטוח לכל יעד אחר אליו נוסעים, צריך לבחור נכון. לצד חישוב העלות היומית והניסיון לקבל את העסקה הטובה ביותר מחברת הביטוח, חשוב לוודא שאנחנו מקבלים את הכיסוי המירבי ומוגנים מפני כל צרה שלא תהיה. יעד מרוחק כמו ג'מייקה, שאליו אין טיסות ישירות מישראל והמסע אליו הוא מעייף ולא קל מחייב אותנו למצוא ביטוח נסיעות רחב ככל האפשר.
 

מה צריך לכלול ביטוח נסיעות לג'מייקה?

ביטוח נסיעות לג'מייקה צריך לכלול סעיפים רפואיים רבים, שהפירוש שלהם הוא למעשה כיסוי נרחב ככל האפשר במקרה של תאונה, פציעה או צורך בטיפול רפואי. העובדה שמדובר ביעד כל כך מרוחק ובמערכת בריאות זרה, מחייבת כל תייר שמגיע לג'מייקה לנקוט במשנה זהירות. סעיפים שמכסים על ניתוחים, טיפולים רפואיים שדורשים אשפוז, טיפול תרופתי ואפילו חבישה של פציעה או זריקת טטנוס הם חשובים כשמדובר בג'מייקה.
 

בעוד שרוב הביטוחים כוללים סעיפים סטנדרטיים על טיפולים רפואיים שונים, הם נבדלים זה מזה בהקף הטיפולים שהם מציעים. אם מדובר במטייל בריא שאין לו בעיות בריאותיות, ביטוח נסיעות סטנדרטי עם כיסוי נרחב במקרה של צורך רפואי כלשהו מתאים. כאשר מדובר במטייל שסובל מבעיות בריאותיות כרוניות, גם אם מדובר בבעיה קלה ביותר, כדאי להתאים ביטוח רפואי עם סעיפים מיוחדים הקשורים למחלה – כך למשל במקרה של מחלות כמו סכרת, מחלות לב, יתר לחץ דם או אפילו הריון בתחילת דרכו.
 

ביטוח מיוחד לחובבי האתגרים

ג'מייקה, כמו הרבה מדינות במרכז אמריקה ובדרום אמריקה, מציעה לא מעט אטרקציות אתגריות. מצלילה ועד גלישה, מטיפוס הרים ועד לקייאקים וכדומה. אם אתם חובבי אתגרים ורוצים להכיר את הנוף המקסים של ג'מייקה דרך הרגליים, כדאי לחפש אחר ביטוח נסיעות לג'מייקה שמותאם לתרמילאים.
 

לרוב חברות הביטוח הגדולות בארץ יש ביטוח נסיעות לג'מייקה שמותאם לתרמילאים וחובבי אתגרים. המטרה היא לקבל את הכיסוי הנרחב ביותר לכל פציעה או תאונה, למצב בו יש צורך בפינוי או חילוץ ואפילו למצב שבו תצטרכו לטוס בחזרה לישראל כדי לקבל את הטיפול הרצוי. התשלום היומי על ביטוח תרמילאים גבוה רק במעט מביטוח נסיעות סטנדרטי אבל הוא מגן עליכם גם במקומות הכי כפריים ונידחיים בג'מייקה.
 

התאמה אישית לכל מבוטח

אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם כאשר אתם רוכשים ביטוח נסיעות לג'מייקה או לכל מקום אחר בעולם הוא הצהרת הבריאות שלכם. תנאי הפוליסה יכולים להשתנות למענכם במידה ואתם סובלים מבעיה קבועה או מתמשכת כלשהי. כך למשל אם אתם סובלים מסכרת, אם את בחורה שנמצאת בחודשי הריון ראשונים וכן הלאה. חשוב מאד להתאים את הפוליסה למצבכם הקיים.
 

חובה על כל מטייל

בסופו של דבר, אי אפשר לטוס לחו"ל בלי לדאוג לביטוח נסיעות מתאים. חברות הביטוח מציעות היום תנאים טובים על כל סוגי הפוליסה ובמחיר שאנחנו משלמים מבחינה יומיומית, אפשר למצוא פוליסה מדויקת שמתאימה בדיוק למה שאנחנו צריכים. בתשלום של כמה דולרים אחדים ליום, אנחנו מבטחים את עצמנו במקרים של פציעה, תאונה, אובדן רכוש, צורך בטיפול רפואי ואפילו הטסה הביתה במידת הצורך.
 

מדינה מרוחקת כמו ג'מייקה מחייבת אותנו לדאוג לכיסוי רפואי מתאים על כל צרה שלא תבוא עלינו, המרחק מהבית, העובדה שאנחנו לא מכירים את השירותים הרפואיים במדינה והעובדה שרכישת ביטוח היא תהליך כל כך פשוט שאפשר לעשות דרך הטלפון או האינטרנט, לא משאירים לנו תירוצים.