עוד על ג'מייקה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

ג'מייקה - טיול מאורגן לג'מייקה

למרות שכיום אפשר למצוא טיולים מאורגנים מישראל כמעט לכל מקום על הגלובוס, דווקא לג'מייקה עוד לא הגיעו המדריכים הישראלים. מי שמחפש טיול מאורגן לג'מייקה ימצא שהוא זקוק לקצת יותר תחקיר וחיפוש באינטרנט. חברות ישראליות מעטות בלבד מציעות טיולים מאורגנים לבירת הרגאיי העולמית וגם אלו לא יוצאים בתדירות סדירה.

אז איך בכל זאת למצוא טיול מאורגן לג'מייקה שתוכלו להנות בו ולקבל ממנו טעימות מכל הדברים היפים שיש למדינה הזו להציע? הנה כמה טיפים בשבילכם.
 

טיולים מאורגנים של חברות אמריקאיות

אחת הדרכים למצוא טיול מאורגן לג'מייקה היא לחקור את השוק האמריקאי. האמריקאים מוציאים עשרות טיולים מאורגנים לג'מייקה במהלך השנה ויש לא מעט חברות לבחור מהן. חיפוש פשוט אחר טיול מאורגן לג'מייקה יוביל אתכם לעשרות תוצאות. בדרך כלל השיטה היא זהה: נאספים ביעד מסוים בארצות הברית או בשדה התעופה בג'מייקה, מתגבשים כקבוצה ויוצאים לדרך.
 

רוב החברות מספקות את שירותי הדרך, כלומר הגעה לג'מייקה מארצות הברית, מלונות בג'מייקה, כניסות לאטרקציות, ארוחות וכמובן נסיעה באוטובוס מאורגן. במקרה של תיירים מישראל, תצטרכו להוסיף למחיר הטיול גם את מחיר הטיסה מישראל לארצות הברית או מישראל לג'מייקה וזה יכול להיות עסק שמגיע לכמה אלפי דולרים. אם זאת, זו אחת הדרכים היותר נוחות לתכנן טיול מאורגן לג'מייקה וההדרכה תינתן כמובן באנגלית.
 

טיולים מקומיים עם חברות ג'מייקניות – הכי פשוט!

עוד דרך פשוטה להנות מהדרכה ומהסעות לכל האטרקציות הבולטות במדינה היא להירשם לאחד מהטיולים המאורגנים בחסות המלונות או חברות התיירות המקומיות. הרבה מאד מלונות מציעים טיול מאורגן בג'מייקה במבנה יומי, כלומר – מזמינים במלון את הטיול ויוצאים בבוקר עם חזרה למלון בערב. העובדה שמדובר באי קטן שאפשר בכמה שעות נסיעה להגיע מיעד אחד ליעד אחר מאפשרת להשתמש באופציה הזו.
 

המחירים משתנים כמובן מחברת תיירות אחת או ממלון אחד לאחר. מלונות יוקרתיים במיוחד יציעו טיול מאורגן לג'מייקה שהוא מפנק ויוקרתי ובדרך כלל כולל גם עצירות במסעדות יוקרתיות וכדומה, אבל לא תמיד יש השפעה על המסלול ולכן מומלץ לבדוק מה מוצע לכם במלון בו אתם מתכוונים לשהות.
 

יש לא מעט חברות תיירות מקומיות שממוקמות בקינגסטון או במונטגו ביי ומציעות טיול מאורגן לג'מייקה שאפשר להזמין מראש, דרך האינטרנט או באמצעות הטלפון. הוסיפו למחיר הטיול גם את מחירי המלונות וודאו האם הם כלולים במחיר שאתם משלמים. הוסיפו גם את מחירי הטיסות שכמובן לא כלולים במחיר של טיול מאורגן בהפקה מקומית.
 

קרוזים מסביב לאי

ג'מייקה היא אי אטרקטיבי במיוחד לחובבי הקרוזים. חברות קרוזים מציעות לא מעט חבילות שכוללות טיול מאורגן לג'מייקה עם שיט בין האיים באיזור. זו הזדמנות להכיר לא רק את ג'מייקה עצמה אלא גם את הקריביים והאיים הקטנים באיזור.
 

יש לא מעט חברות אמריקאיות שמוציאות באופן קבוע קרוזים לג'מייקה עם טיול מאורגן על האי. בדרך כלל עוצרים לכמה ימים ומטיילים בכל התחנות החשובות בג'מייקה ואחר כך ממשיכים ליעד הבא. הרבה מהקרוזים האלו מיועדים לתייר האמריקאי המבוסס מאד, אבל תוכלו למצוא גם לא מעט כאלו במחירים שפויים דרך סוכנויות הנסיעות בישראל.
 

חוויה יוצאת דופן ומפנקת במיוחד

טיול מאורגן לג'מייקה הוא חוויה של פעם בחיים. היעד המרוחק הזה שרבים מאיתנו חולמים עליו, הולך ומתקרב בזכות כל האופציות המוצעות לנו. אז נכון שמישראל עדיין לא יוצאים הרבה מאד טיולים מאורגנים למדינה הטרופית השמחה הזו, אבל האופציות שמגיעות מחוץ לגבולות המדינה יכולות להיות אטרקטיביות מאד. כל מה שצריך הוא לחקור את הנושא ולמצוא את הטיול שהכי מתאים לכם ובעיקר – לתקציב שלכם.